Kadr z teledysku „Up"

Cardi B uhonorowała Lil Kim okładką swojego nadchodzącego singla


29 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Najpopularniejsze raperki ze Stanów nie zapominają o prekursorkach, które wydeptały im ścieżkę na hip-hopowym rynku. Przykład? Cardi B.

Premiera Hot Sh*t jest tuż za rogiem

Hot Sh*t, najnowszy singiel Cardi B z gościnnym udziałem Kanye’go Westa i Lil Durka (!), na streamingach zadebiutuje już w najbliższy piątek, 1 lipca. Raperka z Nowego Jorku już teraz podzieliła się w swoich socialach okładką numeru, która nawiązuje do niedawnej rocznicy wydania albumu The Notorious K.I.M. – drugiej studyjnej płyty Lil Kim, która była kamieniem milowym dla historii damskiego rapu w Stanach Zjednoczonych.

Cardi B łamie schemat. Po raz kolejny

Jest to dość oryginalna postawa. Amerykański rynek hip-hopowy ma to do siebie, że jego zawodniczki bardzo rzadko wspierają siebie nawzajem czy oddają sobie honory. Jest to spowodowane ogromną rywalizacją wśród kobiet w tej gałęzi branży, którą napędzają media. Utarło się, że dominować popularnością może tylko jedna rapująca kobieta naraz – z tego względu chociażby popularne magazyny plotkarskie lubują się w roztrząsaniu domniemanego beefu między Cardi B a Nicki Minaj, choć same artystki starają się naprostować sytuację i tłumaczą, że nie ma między nimi konfliktu.

Tymczasem Cardi nie tylko, jak to ujęło pismo HotNewHipHop, “oddaje Lil Kim należne jej kwiaty”, ale również broni dawnej podopiecznej Biggiego w swoich socialach, gdy fani hip-hopu z całego świata krytykują raperkę za jej wygląd.

Przeczytaj także: Cardi B nie dla TikToka. Raperka twierdzi, że jej nowy singiel będzie zupełnie inny

Najpopularniejsze raperki ze Stanów nie zapominają o prekursorkach, które wydeptały im ścieżkę na hip-hopowym rynku. Przykład? Cardi B. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Premiera Hot Sh*t […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →