fot. kadr z gry

“Call of Duty” z odnowionymi odsłonami? Activision rozważa wydanie remasterów starszych tytułów popularnej gry


29 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Według przecieków popularna strzelanka powróci do nas w odświeżonych wersjach. Activision ma bowiem rozważyć wydanie remasterów starszych odsłon gry.

Nowe odsłony Call of Duty nadchodzą

Nie trzeba być wielkim znawcą świata gier, by wiedzieć, że ostatnie miesiące dla studia Activision nie należały do przyjemniejszych. Zła passa odbiła się również na serii jednej z najpopularniejszych strzelanek na świecie. Według rankingu GamesIndustry.biz wydane ostatnio Call of Duty: Vanguard odnotowało najgorszy wynik sprzedażowy w Wielkiej Brytanii od 14 lat. Premierowa sprzedaż tytułu przyniosła o 40% mniejszy zysk w porównaniu ze swoim poprzednikiem – Call of Duty: Black Ops Cold War.

Przeczytaj także: Activision Blizzard w rękach Microsoftu. Astronomiczna kwota transakcji

call of duty vanguard activision
okładka gry Call of Duty: Vanguard, Activision 2021

Tytuł ma jednak nadzieje na odrodzenie. Według plotek i niepotwierdzonych doniesień studio ma podjąć się prac nad zremasterowaniem starszych produkcji jednej z najpopularniejszych strzelanek na świecie. Informacje takie przekazał za pomocą twitterowego wpisu znany leaker – RalphsValve. Z jego najnowszych przecieków możemy wyczytać, że studio Activision chciałoby wydać remastery początkowych wersji tytułu – pierwszej, jak i drugiej odsłony, czy również World at War.

Co więcej, wśród przecieków zapowiadane jest także wydanie 4 odsłony serii noszącej tytuł: Modern Warfare na Nintendo Switch. Jest to ponoć zapełnienie luki wydawniczej, ponieważ według krążących po internecie informacji, studio Activision może nie wydać nowego tytułu z serii w 2023 roku.

Nie wiadomo też, czy wyżej wymienione tytuły otrzymają tryb sieciowy. Wszystko zależeć ma od sukcesu Modern Warfare 2 oraz Warzone 2. Zobaczymy więc, czy plotki okażą się prawdą. Należy czekać na nowe informacje i potwierdzenia od samego studia zajmującego się popularnym tytułem.

Według przecieków popularna strzelanka powróci do nas w odświeżonych wersjach. Activision ma bowiem rozważyć wydanie remasterów starszych odsłon gry. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Nowe odsłony Call […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →