kadr ze spotu promującego „Call of Duty: Mobile"

Leo Messi, Neymar i Paul Pogba promują mobilne „Call of Duty”


08 listopada 2022

Podziel się newsem:

W najnowszej reklamie gry Call of Duty: Mobile wystąpiły gwiazdy światowej piłki: Neymar, Paul Pogba i Leo Messi.

Leo Messi i FPS

O tym, że Call of Duty jest jedną z najciekawiej reklamujących swoje gry franczyz, nie trzeba nikogo przekonywać. Współprace z Lil Babym, Nicki Minaj, czy Burger Kingiem elektryzowały i bawiły fanów na całym świecie. Znalazło się wówczas miejsce także na udział piłkarza Arsenalu, Bukayo Saki. Okazuje się, że to nie koniec futbolowych powiązań hitu firmy Activision. W najnowszym spocie promującym Call of Duty: Mobile wystąpiły jedne z największych gwiazd światowej piłki nożnej, a zdaniem niektórych z pewnością największe: Leo Messi, Neymar i Paul Pogba. Wykreowane w świecie gry postaci, przypominające do złudzenia zawodników, chwytają za karabiny i biorą udział w krótkiej wymianie ognia. Ich udział w kampanii promujący nową grę od Activision jest prawdopodobnie w jakimś stopniu związany z nadchodzącymi Mistrzostwami Świata, choć zdaje się, że tak duża impreza nie potrzebuje specjalnej reklamy.

Spot promujący Call of Duty: Mobile

Oryginalna promocja

W wyjątkowy sposób firma Activision popisała się kreatywnością już w trakcie promocji gry Call of Duty: Modern Warfare II poprzez współpracę z firmą Burger King. Otóż sieć restauracji typu fast food stworzyła… reklamę swojego flagowego zestawu Whooper w świecie Modern Warfare II. To jednak nie wszystko, co przygotowały obie marki. W ramach współpracy fani będą mogli wymieniać kody z zestawów na nagrody w grze, takie jak skórki w kształcie burgera czy dodatkowe punkty doświadczenia. Fani będą mogli również wykazać się umiejętnością posługiwania się bronią podczas specjalnej misji w restauracji Burger King lub przemierzając po ciemku restaurację w świecie gry z goglami noktowizyjnymi w celu odnalezienia ukrytych kodów QR.

W najnowszej reklamie gry Call of Duty: Mobile wystąpiły gwiazdy światowej piłki: Neymar, Paul Pogba i Leo Messi. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Leo […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →