fot. materiały prasowe

Byli Strażnicy GalaktykiSpider-Man, teraz czas na Iron Mana! Tony Stark dostanie solową grę


21 września 2022

Podziel się newsem:

Iron Man podzieli los Spider-Mana, Wolverine’a oraz Strażników Galaktyki. Ogłoszono, że powstaje jednoosobowa gra z Tonym Starkiem w roli głównej.

Iron Man kolejnym bohaterem Marvela z solową grą

Wczoraj przedstawiciele studia EA Motive poinformowali o kolejnym projekcie, który może zainteresować fanów produkcji Marvela. Deweloperzy pochwalili się, że pracują nad grą jednoosobową z Iron Manem w roli głównej. Będzie to tytuł action-adventure z trzecioosobową perspektywą. Zespołowi deweloperów przewodzi Olivier Proulx, który pracował wcześniej nad Marvel’s Guardians of the Galaxy z października zeszłego roku.

Zobacz: Marvel’s Spider-Man na PC otrzymał moda, który usuwał flagi LGBT. Modyfikację usunięto, twórca dostał bana

To prawdziwy zaszczyt i przywilej mieć możliwość pracować nad grą opartą o losy jednego z najsłynniejszych superbohaterów we współczesnej branży rozrywkowej

– mówi Proulx.

Electronic Arts podkreśla, że tytuł powstaje we współpracy z Marvel Games. Produkcja będzie zawierać „oryginalną narrację, która odwołuje się do bogatej historii Iron Mana”. Twórcy zapewniają, że ich celem jest odwzorowanie charyzmy i geniuszu Tony’ego Starka, którymi charakteryzuje się bohater w komiksach i cechował w Marvel Cinematic Universe.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z utalentowanym zespołem z Motive Studio, wprowadzając ich oryginalną wizję potężnej, ukochanej i jednej z najważniejszych postaci Marvela. Ich doświadczenie w połączeniu z prawdziwą pasją do ikony, jaką jest Iron Man, będzie napędzać nasze dążenie do dostarczenia prawdziwej laurki dla legendarnego bohatera w postaci najlepszej gry wideo o nim

– dodaje Bill Rosemann, wiceprezes i dyrektor kreatywny Marvel Games.

Nie wiadomo, kiedy gra miałaby trafić na rynek. Tytuł jest w fazie przedprodukcyjnej. Obecnie Motive Studio pracuje nad remakiem gry Dead Space, która zadebiutuje już 27 stycznia przyszłego roku. W dorobku studia są również takie produkcje, jak Star Wars: Battlefront II czy Star Wars Squadrons Game.

To kolejne wcielenie Starka w grze wideo

Fani marvelowskich produkcji mieli niedawno okazję sterować Tonym Starkiem. W 2020 roku zadebiutowało Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics, Nixxes i Eidos-Montreal. Tytuł pozwala na wcielenie się w znanych bohaterów, w tym m.in. Spider-Mana, Hulka, Iron Mana czy Thora. Gra, choć ciągle rozwijana, spotkała się z mieszanym odbiorem. Jednym z zarzutów skierowanych w twórców było kreowanie Marvel’s Avengers na grę-usługę.

Marvel’s Avengers – oficjalny zwiastun

Iron Man podzieli los Spider-Mana, Wolverine’a oraz Strażników Galaktyki. Ogłoszono, że powstaje jednoosobowa gra z Tonym Starkiem w roli głównej. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →