fot. materiały prasowe

Byli Strażnicy GalaktykiSpider-Man, teraz czas na Iron Mana! Tony Stark dostanie solową grę


21 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Iron Man podzieli los Spider-Mana, Wolverine’a oraz Strażników Galaktyki. Ogłoszono, że powstaje jednoosobowa gra z Tonym Starkiem w roli głównej.

Iron Man kolejnym bohaterem Marvela z solową grą

Wczoraj przedstawiciele studia EA Motive poinformowali o kolejnym projekcie, który może zainteresować fanów produkcji Marvela. Deweloperzy pochwalili się, że pracują nad grą jednoosobową z Iron Manem w roli głównej. Będzie to tytuł action-adventure z trzecioosobową perspektywą. Zespołowi deweloperów przewodzi Olivier Proulx, który pracował wcześniej nad Marvel’s Guardians of the Galaxy z października zeszłego roku.

Zobacz: Marvel’s Spider-Man na PC otrzymał moda, który usuwał flagi LGBT. Modyfikację usunięto, twórca dostał bana

To prawdziwy zaszczyt i przywilej mieć możliwość pracować nad grą opartą o losy jednego z najsłynniejszych superbohaterów we współczesnej branży rozrywkowej

– mówi Proulx.

Electronic Arts podkreśla, że tytuł powstaje we współpracy z Marvel Games. Produkcja będzie zawierać „oryginalną narrację, która odwołuje się do bogatej historii Iron Mana”. Twórcy zapewniają, że ich celem jest odwzorowanie charyzmy i geniuszu Tony’ego Starka, którymi charakteryzuje się bohater w komiksach i cechował w Marvel Cinematic Universe.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z utalentowanym zespołem z Motive Studio, wprowadzając ich oryginalną wizję potężnej, ukochanej i jednej z najważniejszych postaci Marvela. Ich doświadczenie w połączeniu z prawdziwą pasją do ikony, jaką jest Iron Man, będzie napędzać nasze dążenie do dostarczenia prawdziwej laurki dla legendarnego bohatera w postaci najlepszej gry wideo o nim

– dodaje Bill Rosemann, wiceprezes i dyrektor kreatywny Marvel Games.

Nie wiadomo, kiedy gra miałaby trafić na rynek. Tytuł jest w fazie przedprodukcyjnej. Obecnie Motive Studio pracuje nad remakiem gry Dead Space, która zadebiutuje już 27 stycznia przyszłego roku. W dorobku studia są również takie produkcje, jak Star Wars: Battlefront II czy Star Wars Squadrons Game.

To kolejne wcielenie Starka w grze wideo

Fani marvelowskich produkcji mieli niedawno okazję sterować Tonym Starkiem. W 2020 roku zadebiutowało Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics, Nixxes i Eidos-Montreal. Tytuł pozwala na wcielenie się w znanych bohaterów, w tym m.in. Spider-Mana, Hulka, Iron Mana czy Thora. Gra, choć ciągle rozwijana, spotkała się z mieszanym odbiorem. Jednym z zarzutów skierowanych w twórców było kreowanie Marvel’s Avengers na grę-usługę.

Marvel’s Avengers – oficjalny zwiastun

Iron Man podzieli los Spider-Mana, Wolverine’a oraz Strażników Galaktyki. Ogłoszono, że powstaje jednoosobowa gra z Tonym Starkiem w roli głównej. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Iron Man kolejnym bohaterem Marvela z solową grą Wczoraj przedstawiciele studia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →