kadr z „Marvel's Wolverine - Reveal Trailer | PlayStation Showcase 2021"

„Marvel’s Wolverine” z nowym reżyserem narracyjnym. Insomniac Games stawia na powagę w nadchodzącej produkcji?

Podziel się newsem:

Pojawiły się nowe informacje dotyczące gry Marvel’s Wolverine od Insomniac Games. Produkcja otrzymała nowego reżysera narracyjnego, który wcześniej pełnił funkcję głównego scenarzysty.

Walt Williams został nowym reżyserem narracyjnym Marvel’s Wolverine

Podczas PlayStation Showcase 2021 jesienią zeszłego roku zapowiedziano kolejną produkcję osadzoną w uniwersum Marvela, mianowicie Marvel’s Wolverine. Od tamtej pory nie zdradzono zbyt wielu informacji dotyczących jednej z produkcji Insomniac Games. Jednak w tym tygodniu przekazano, kto objął stanowisko reżysera narracyjnego.

Zobacz: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales jedną z najbardziej dochodowych gier Sony w USA

Został nim Walt Williams, który wcześniej pełnił funkcję głównego scenarzysty. W swoim dotychczasowym dorobku Williams wyróżnia m.in. Spec Ops: The Line, Battlefront II, Star Wars Squadrons oraz Significant Zero. O awansie poinformował sam zainteresowany za pośrednictwem Twittera. Williams zasłynął z poważnego podejścia do tworzenia fabuł. Jakiś czas temu potwierdzono zresztą, że gra o Wolverinie nie będzie należała do tych o błahej historii.

Kiedy będziemy mogli poznać wirtualne przygody Logana?

Jak podkreśla polski oddział IGN, Insomniac Games obecnie skupia się przede wszystkim na Marvel’s Spider-Man 2. Sequel produkcji o Peterze Parkerze zapowiedziano na przyszły rok. Już teraz wiadomo, że Człowiek Pająk (z pomocą Milesa Moralesa) zmierzy się m.in. z Venomem.

Marvel’s Wolverine zadebiutuje wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Nie pojawiła się jeszcze oficjalna informacja, kiedy dokładnie produkcja zostanie udostępniona graczom. Media branżowe przewidują, że fani kanadyjskiego mutanta będą musieli poczekać co najmniej do 2024 roku, jednak bardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się 2025.

Marvel’s Wolverine – oficjalny teaser

Pojawiły się nowe informacje dotyczące gry Marvel’s Wolverine od Insomniac Games. Produkcja otrzymała nowego reżysera narracyjnego, który wcześniej pełnił funkcję głównego scenarzysty. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →