BTS na szczycie, ale to The Beatles są prawdziwymi zwycięzcami?


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

BTS znaleźli się na szczycie listy Billboard Year End Top Artists w kategorii Duet/Zespół 2021. Koreański boysband pokonał takie grupy jak Coldplay czy Arctic Monkeys, ale również zdeklasował absolutne legendy muzyki.

BTS – sukces za sukcesem

Koreański zespół zalicza kolejny satysfakcjonujący rok. Wyniki mówią same za siebie – liczby, tygodnie goszczenia na światowych listach przebojów, nominacje do nagród, międzynarodowe kolaboracje. BTS również 2021 rok może uznać za niezwykle udany oraz hojny w odznaczenia, a poprzeczka wobec dokonań boysbandu zawiesza się coraz wyżej.

Najpierw należy wspomnieć o tym, jak gładko grupa rozbiła bank podczas tegorocznych nagród AMA. Triumfowali zarówno w kategorii Artist of the Year, jak i zdobyli odznaczenia w walce o tytuł Favorite Pop Duo Or Group oraz Favorite Pop Song.

Ponadto, pod koniec listopada zdobyli nominację do Grammy w kategorii Najlepsze wykonanie duet/zespół pop za utwór Butter.

Do kolekcji ich sukcesów można także zaliczyć zajęcie pierwszego miejsca na Billboard Year End Top Artists – Duo/Group 2021.

Przeczytaj: BTS i Coldplay łączą siły w kawałku „My Universe”

BTS The Beatles billboard

K-pop wygrywa, ale The Beatles wciąż są w grze

Lista wyróżnionych zespołów lub duetów jako Billboard Year End Top Artists – Duo/Group 2021 prezentuje się następująco:

  1. BTS
  2. Glass Animals
  3. Dan + Shay
  4. Fleetwood Mac
  5. AJR
  6. The Beatles
  7. Florida Georgia Line
  8. Maroon 5
  9. Queen
  10. Migos

I o ile koreański zespół wygrał oficjalnie, tak chyba nie można się kłócić, że prawdziwymi zwycięzcami tego zestawienia są Beatlesi. The Beatles ostatni studyjny album, Let It Be wydali w 1970 roku, a więc dobrze ponad pięćdziesiąt lat temu. Mimo tego, wciąż pojawiają się na prestiżowych zestawieniach, raz jeszcze nadmienię, po pięciu dekadach od opublikowania nowego materiału.

Są wygrani – i są legendy.

The Beatles – Help!

BTS znaleźli się na szczycie listy Billboard Year End Top Artists w kategorii Duet/Zespół 2021. Koreański boysband pokonał takie grupy jak Coldplay czy Arctic Monkeys, ale również zdeklasował absolutne legendy muzyki. BTS – sukces za sukcesem Koreański zespół zalicza kolejny satysfakcjonujący rok. Wyniki mówią same za siebie – liczby, tygodnie goszczenia na światowych listach przebojów, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →