Fot. Materiały promocyjne

LEGO przygotowało coś specjalnego dla fanów The Beatles


09 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Duńska firma LEGO wypuściła fantastyczny zestaw do budowy klocków z ikonicznymi portretami każdego z Beatlesów.

The Beatles, jakich jeszcze nie widziałeś

Wielbiciele twórczości The Beatles nie szczędzą pieniędzy na zakup różnej maści gadżetów związanych z ich ukochanym zespołem. Teraz swoją kolekcję mogą powiększyć o imponujący zestaw klocków LEGO.

W serii LEGO Art pojawił się bowiem specjalny zestaw odtwarzający okładkę dziesiątego albumu zespołu The Beatles, znanego jako Biały Album, który ukazał się w 1968 roku. Zestaw składa się z 2933 elementów i mierzy 15,5 cala (około 40 centymetrów) długości i szerokości.

LEGO The Beatles

The Beatles – czwórka wspaniałych

Nowy zestaw to zaproszenie do stworzenia własnego portretu Johna Lennona, Paula McCartneya, George’a Harrisona lub Ringo Starra. Budując, możesz słuchać specjalnie przygotowanej ścieżki dźwiękowej z opowieściami i nieznanymi szczegółami dotyczącymi grupy.

W serii LEGO Art znajdziemy także inne słynne portrety, takie jak np.  Marilyn Monroe autorstwa Andy’ego Warhola oraz Sithów z serii filmów Gwiezdne wojny. The Beatles w formie LEGO kosztuje 160 USD i można je znaleźć w sklepie internetowym HBX.

Duńska firma LEGO wypuściła fantastyczny zestaw do budowy klocków z ikonicznymi portretami każdego z Beatlesów. The Beatles, jakich jeszcze nie widziałeś Wielbiciele twórczości The Beatles nie szczędzą pieniędzy na zakup różnej maści gadżetów związanych z ich ukochanym zespołem. Teraz swoją kolekcję mogą powiększyć o imponujący zestaw klocków LEGO. W serii LEGO Art pojawił się bowiem […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →