fot. James Loxley

The Beatles – debiutanci? Wiemy, kto zagra członków słynnego zespołu w filmie „Midas Man”


26 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

The Beatles już wkrótce kolejny raz zostaną sportretowani na filmie. Produkcja Midas Man to historia ich managera, Briana Epsteina, który opiekował się zespołem aż do śmierci. Wiadomo już, kto zagra głównych bohaterów. Koniecznie sprawdźcie ten niecodzienny casting!

The Beatles – tak naprawdę było ich pięciu

Można Brytyjczyków nie słuchać, lecz należy im oddać niepodważalny wpływ, jaki wywarli na kulturę, kiedy w latach 60. zaczynali kształtować wygląd ówczesnej – przy czym również teraźniejszej – muzyki. John Lennon, Paul McCartney, Ringo Starr, George Harrison to ikony, swego rodzaju monumenty, które realnie podłożyły fundamenty dzisiejszej muzyki rozrywkowej.

Oprócz czwórki Beatlesów, był też piąty, ten mniej znany. Nazywał się Brian Epstein, był managerem zespołu i zajmował się nimi praktycznie od początku ich kariery aż do swojej śmierci. To właśnie on wypatrzył Brytyjczyków podczas jednego z ich offowych koncertów i zagwarantował im kontrakt z wytwórnią EMI. Pod jego skrzydłami grupa wydała m.in. debiutancki album Please, Please Me, hitową płytę A Hard Day’s Night (czterokrotna platyna) czy doskonale wszystkim znany krążek Help! (trzykrotna platyna).

Brian Epstein będzie głównym bohaterem filmu Midas Man w reżyserii Sary Sugarman. W managera The Beatles wcieli się Jacob Fortune-Lloyd znany z serialu Gambit królowej.

Przeczytaj: LEGO przygotowało coś specjalnego dla fanów The Beatles

The Beatles Midas Man aktorzy obsada
fot. James Loxley

Midas Man – co wiemy o filmie?

W filmie oczywiście nie zabraknie postaci Beatlesów. Do ról zespołu postanowiono wybrać debiutantów oraz aktorów dopiero rozpoczynających swoje kariery. Tak więc jako John Lennon wystąpi Jonah Lees, natomiast Blake Richardson z muzycznej grupy New Hope Club zagra Paula McCartneya. W roli George’a Harrisona zobaczymy Leo Harveya Elledge’a, a Campbell Wallace sportretuje Ringo Starra.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w zeszłym miesiącu w Wielkiej Brytanii. Wciąż nie została ogłoszona oficjalna data premiery Midas Man.

The Beatles już wkrótce kolejny raz zostaną sportretowani na filmie. Produkcja Midas Man to historia ich managera, Briana Epsteina, który opiekował się zespołem aż do śmierci. Wiadomo już, kto zagra głównych bohaterów. Koniecznie sprawdźcie ten niecodzienny casting! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →