fot. materiały prasowe

„Brooklyn 9-9” w końcu z finałowym sezonem dostępny w Polsce! Netflix podał datę premiery


06 października 2022

Podziel się newsem:

Po ponad roku od premiery finałowy sezon Brooklyn 9-9 trafi do polskich widzów. Netflix ogłosił oficjalną datę premiery.

Finał Brooklyn 9-9 wreszcie trafi na polskiego Netflixa

Brooklyn 9-9 od prawie dekady cieszy się popularnością wśród widzów. W sierpniu zeszłego roku ukazał się ósmy, ostatni już sezon serialu o ekipie brooklińskiego komisariatu. Mimo ponad roku od premiery widzowie nad Wisłą nie mieli okazji obejrzeć finału serii w polskiej wersji językowej, a siódmy sezon ukazał się nam dopiero w lutym tego roku.

Zobacz: Netflix ujawnił, kiedy ukaże się siódmy sezon Brooklyn 9-9 w Polsce

Wkrótce jednak Netflix udostępni abonentom ósmy sezon serialu. W poniedziałek 10 października w serwisie zadebiutuje całość finału Brooklyn 9-9. Na ekranie ponownie ujrzymy m.in. Andy’ego Samberga, Terry’ego Crewsa, Melissę Fumero czy Stephanie Beatriz.

Brooklyn 9-9 – oficjalny zwiastun ósmego sezonu

Ósmy sezon będzie jednocześnie najkrótszym w historii serii. Po przejęciu tytułu przez telewizję NBC, po porzuceniu projektu przez Fox w 2018 roku, liczba odcinków regularnie się zmniejszała. Po ponad dwudziestodcinkowych sezonach szósty składał się „jedynie” z osiemnastu. Kolejny okrojono o kolejne pięć epizodów.

Co jeszcze szykuje Netflix na październik?

W trakcie najbliższych tygodni w serwisie ukażą się przede wszystkim produkcje Netflixa. Oprócz wspomnianego serialu wyjątkiem będzie jedynie Król Staten Island, który ukaże się 26 października.

W przyszłym tygodniu oprócz finału przygód detektywa Jake’a Peralty i reszty obejrzymy również Playlistę, Detektywa Belascoarana oraz Easy-bake Battle: Konkurs domowego gotowania. Dwa ostatnie tytuły trafią w ręce widzów 12 października, natomiast Playlista dzień później. Pełna lista nowości wygląda następująco:

Po ponad roku od premiery finałowy sezon Brooklyn 9-9 trafi do polskich widzów. Netflix ogłosił oficjalną datę premiery. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Finał […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →