kadr z klipu do utworu „Break My Soul" Beyonce

Nadchodzi remix od Beyoncé i The Isley Brothers


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Beyoncé zgodnie z zapowiedziami nie zatrzymuje się po wydaniu Renaissance. W efekcie artystka nagrała utwór z The Isley Brothers. Sprawdź szczegóły.

Remake legendy

Ronald Isley, będący jednym z członków legendarnej grupy The Isley Brothers, podzielił się na swoim Instagramie ciekawym snippetem. Dwukrotni laureaci Grammy, włączeni do The Rock and Roll Hall Of Fame w 1992 roku, nagrali bowiem przeróbkę hitu grupy Make Me Say It Again Girl (Part 1 & 2) wraz z Beyoncé! Premiera całego utworu już w piątek 12 sierpnia, natomiast dzisiaj możecie sprawdzić snippet. Czy jest to jedynie luźna współpraca, czy może piosenka znajdzie się na kolejnym albumie Beyoncé? Jest taka szansa, choć od premiery jej ostatniego krążka minęły niecałe dwa tygodnie. Artystka zapowiedziała bowiem, że RENAISSANCE jest otwarciem trylogii jej albumów.

Snippet wykonania Beyoncé i The Isley Brothers

Otwarcie trylogii

Według zapowiedzi Beyoncé na kolejny album nie trzeba będzie czekać następnych 6 lat. RENAISSANCE ma być bowiem otwarciem trylogii będącej spójnym projektem:

Ten trzyaktowy projekt został nagrany w ciągu trzech lat podczas pandemii. Czas, gdy cały świat stanął, okazał się być dla mnie najbardziej płodnym okresem. Moim zamiarem podczas nagrywania było stworzenie bezpiecznego miejsca dla wszystkich. Wolnego od perfekcjonizmu, osądów, nadmiernego myślenia. Miejsca, w którym można krzyczeć, poczuć wolność

– list Beyoncé do fanów (tłumaczenie własne).

Wspomniana wolność miała być odzwierciedlona poprzez okładkę albumu RENAISSANCE, którą prezentujemy poniżej. Jeśli chodzi o trylogię i kolejne części projektu, o którym w liście wspomina Beyoncé, nie jest niestety znana jeszcze choćby przybliżona data premiery, ani sposób, w jaki pozostałe dwie części są powiązane z najnowszą premierą od artystki.

Okładka płyty Beyoncé – RENAISSANCE

Beyoncé - Renaissance - okładka płyty

Beyoncé zgodnie z zapowiedziami nie zatrzymuje się po wydaniu Renaissance. W efekcie artystka nagrała utwór z The Isley Brothers. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →