kadr z wizualizacji do utworu „BREAK MY SOUL" Beyoncé

Królowa Beyoncé. Tegoroczny rekord Spotify pobity!


01 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Nowy album Beyoncé stał się najczęściej streamowanym albumem w ciągu doby ze wszystkich wydanych przez artystki w 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Królowa Beyoncé

O tym, że nowy album Beyoncé stanie się hitem już od dnia premiery, nie trzeba było nikogo szczególnie przekonywać. Sześć lat oczekiwania na krążek artystki określanej przez wielu mianem królowej popu zakończyło się w zeszły piątek, 29 lipca, a premiera zawładnęła mediami branżowymi na całym świecie. Okazuje się, że zawładnęła także Spotify. RENAISSANCE stało się bowiem najchętniej słuchanym krążkiem w ciągu pierwszej doby ze wszystkich wydanych przez artystki w 2022 roku. Udało się to z wynikiem 43,25 milionów streamów. Ponadto wszystkie utwory z płyty zadebiutowały na liście TOP 25 amerykańskiego Spotify, a siedem z nich weszło do czołowej dziesiątki.

Beyoncé – RENAISSANCE

Otwarcie trylogii

Według zapowiedzi Beyoncé na kolejny album nie trzeba będzie czekać następnych 6 lat. RENAISSANCE ma być bowiem otwarciem trylogii będącej spójnym projektem:

Ten trzyaktowy projekt został nagrany w ciągu trzech lat podczas pandemii. Czas, gdy cały świat stanął, okazał się być dla mnie najbardziej płodnym okresem. Moim zamiarem podczas nagrywania było stworzenie bezpiecznego miejsca dla wszystkich. Wolnego od perfekcjonizmu, osądów, nadmiernego myślenia. Miejsca, w którym można krzyczeć, poczuć wolność

– list Beyoncé do fanów (tłumaczenie własne).

Wspomniana wolność miała być odzwierciedlona poprzez okładkę albumu RENAISSANCE, którą prezentujemy poniżej. Jeśli chodzi o trylogię i kolejne części projektu, o którym w liście wspomina Beyoncé, nie jest niestety znana jeszcze choćby przybliżona data premiery, ani sposób, w jaki pozostałe dwie części są powiązane z najnowszą premierą od artystki.

Okładka albumu RENAISSANCE Beyoncé

Beyoncé - Renaissance - okładka płyty

Nowy album Beyoncé stał się najczęściej streamowanym albumem w ciągu doby ze wszystkich wydanych przez artystki w 2022 roku. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Królowa Beyoncé O tym, że nowy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →