Beyoncé - „SPIRIT”

Beyoncé odsłoniła okładkę nadchodzącego krążka. Co było inspiracją do powstania płyty i jakie ma ona znaczenie dla artystki?


01 lipca 2022

Podziel się newsem:

Beyoncé już niedługo wyda swój siódmy studyjny krążek – Renaissance. Artystka podzieliła się okładką albumu oraz statementem mówiącym o tym, jakie znaczenie ma dla niej nadchodzące wydawnictwo.

Renesans Beyoncé

Renaissance będzie siódmym solowym wydawnictwem Beyoncé. Artystka kazała swoim fanom czekać sześć lat na nowy krążek, gdyż jej szósta płyta Lemonade ujrzała światło dzienne w 2016 roku. Przy okazji pochwalenia się okładką nowej pozycji w katalogu muzyki Beyoncé zdradziła, jakie znaczenie ma dla niej Renaissance i co ją zainspirowało.

Tworzenie tej płyty pozwoliło mi na stworzenie miejsca, gdzie mogę marzyć i do którego mogę uciec w ciężkich dla świata czasach. Pozwoliło mi również poczuć się wolną i żądną przygód, kiedy wszystko inne zastygło. Moim zamysłem było utworzenie bezpiecznego miejsca bez osądzania i wyrokowania. Miejsca, gdzie jest się wolnym od perfekcjonizmu i zbędnego rozmyślania nad różnymi sprawami. Miejsca, w którym można krzyczeć oraz uwolnić i poczuć wolność. To była piękna podróż. Mam nadzieję, że ta muzyka przyniesie wam radość. Że sprawi, że się trochę pobujacie. Ha! I poczujecie się tak unikatowi, silni i seksowni, jak jesteście

– napisała Beyoncé.

Okładka płyty Renaissance prezentuje się w następujący sposób:

Beyoncé odsłoniła okładkę nadchodzącego krążka. Co było inspiracją do powstania płyty i jakie ma ona znaczenie dla artystki?
Beyoncé – Renaissance, okładka płyty

Nadchodzące wydawnictwo artystki promuje jak dotąd tylko jeden singiel, ale wygląda na to, że jest to wystarczająco dużo. Tekst do BREAK MY SOUL wokalistka napisała ze swoim mężem, Jayem-Z. Warstwa muzyczna to z kolei robota The-Dreama, Tricky’ego Stewarta, Allena George’a, Freda McFarlane’a i Adama Pigotta. Kawałek wyprodukowali wspomniani już The-Dream oraz Tricky Stewart, a także sama Beyoncé. Premiera płyty Renaissance została zaplanowana na 30 lipca 2022 roku. Album można zamawiać ze strony artystki w formatach CD oraz winylowym. A na razie pozostaje nam jednak czekać na kolejny singiel. Albo premierę płyty.

Beyoncé – BREAK MY SOUL

Sprawdź także: Open’er Festival 2022 – Years & Years zawstydził headlinerów [opinia]

Beyoncé już niedługo wyda swój siódmy studyjny krążek – Renaissance. Artystka podzieliła się okładką albumu oraz statementem mówiącym o tym, jakie znaczenie ma dla niej nadchodzące wydawnictwo. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →