fot. Vogue

Nowa płyta Beyoncé wyciekła przed premierą, artystka reaguje


28 lipca 2022

Podziel się newsem:

Na siódme solowe wydawnictwo Beyoncé czekaliśmy od 2016 roku. Tuż przed premierą albumu Renaissance krążek wyciekł do sieci oraz pojawił się już w niektórych europejskich sklepach. Team artystki reaguje.

Wyciek Renaissance

Od wydania krążka Lemonade, który do tej pory był ostatnią solową płytą Beyoncé, minęło sześć lat. Nic więc dziwnego, że oczekiwanie na nowy krążek artystki było spore. Na tyle, że ktoś za bardzo się pospieszył. Płyta na kilkadziesiąt godzin przed premierą trafiła już do Internetu oraz do europejskich sklepów.

Jak donosi Los Angeles Times, na skutek działań teamu Beyoncé i wytwórni Columbia Records, Twitter zablokował wyświetlanie części wpisów z hashtagami #Renaissance, #Beyoncé oraz słowem „leak”. Oprócz tego podjęto odpowiednie działania mające na celu usunięcie pirackich kopii z Internetu. Fani artystki namawiają, aby okazać jej szacunek i nie słuchać krążka przed premierą. Apelują również, aby zgłaszać nielegalne treści.

Siódme wydawnictwo Beyoncé

Nadchodzące wydawnictwo artystki promuje jak dotąd tylko jeden singiel, ale wygląda na to, że jest to wystarczająco dużo. Tekst do BREAK MY SOUL wokalistka napisała ze swoim mężem, Jayem-Z. Warstwa muzyczna to z kolei robota The-Dreama, Tricky’ego Stewarta, Allena George’a, Freda McFarlane’a i Adama Pigotta. Kawałek wyprodukowali wspomniani już The-Dream oraz Tricky Stewart, a także sama Beyoncé. Premiera płyty Renaissance została zaplanowana na 29 lipca 2022 roku.

Tworzenie tej płyty pozwoliło mi na stworzenie miejsca, gdzie mogę marzyć i do którego mogę uciec w ciężkich dla świata czasach. Pozwoliło mi również poczuć się wolną i żądną przygód, kiedy wszystko inne zastygło. Moim zamysłem było utworzenie bezpiecznego miejsca bez osądzania i wyrokowania. Miejsca, gdzie jest się wolnym od perfekcjonizmu i zbędnego rozmyślania nad różnymi sprawami. Miejsca, w którym można krzyczeć oraz uwolnić i poczuć wolność. To była piękna podróż. Mam nadzieję, że ta muzyka przyniesie wam radość. Że sprawi, że się trochę pobujacie. Ha! I poczujecie się tak unikatowi, silni i seksowni, jak jesteście.

napisała artystka

Beyoncé – BREAK MY SOUL

Na siódme solowe wydawnictwo Beyoncé czekaliśmy od 2016 roku. Tuż przed premierą albumu Renaissance krążek wyciekł do sieci oraz pojawił się już w niektórych europejskich sklepach. Team artystki reaguje. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →