Beyoncé - "Renaissance" - okładka płyty

Beyoncé opublikowała tracklistę albumu “Renaissance”

Obserwuj nas na instagramie:

Beyoncé ujawniła listę utworów do nowego albumu Renaissance, który ukaże się już w przyszły piątek – 29 lipca. Sprawdźcie, jak prezentuje się tracklista.

Beyoncé ogłosiła Renaissance, swój pierwszy solowy album studyjny od czasu Lemonade z 2016 roku, w połowie czerwca. Będzie to siódme solowe wydawnictwo artystki. Pierwszy singiel – Break My Soul pojawił się kilka dni po ogłoszeniu.

Beyoncé – BREAK MY SOUL

Pod koniec czerwca Beyoncé pokazała okładkę albumu, która może przypominać obraz Lady Godiva Johna Colliera albo fotografię Bianki Jagger wjeżdżającej do Studio 54 na białym koniu w jej 30. urodziny w 1977 roku.

Sprawdź także: Beyoncé powraca po sześciu latach! Piosenkarka zapowiedziała nowy album

 Beyoncé - Renaissance - okładka płyty
Beyoncé – Renaissance – okładka płyty

Tworzenie tej płyty pozwoliło mi na stworzenie miejsca, gdzie mogę marzyć i do którego mogę uciec w ciężkich dla świata czasach. Pozwoliło mi również poczuć się wolną i żądną przygód, kiedy wszystko inne zastygło. Moim zamysłem było utworzenie bezpiecznego miejsca bez osądzania i wyrokowania. Miejsca, gdzie jest się wolnym od perfekcjonizmu i zbędnego rozmyślania nad różnymi sprawami. Miejsca, w którym można krzyczeć oraz uwolnić i poczuć wolność. To była piękna podróż. Mam nadzieję, że ta muzyka przyniesie wam radość. Że sprawi, że się trochę pobujacie. Ha! I poczujecie się tak unikatowi, silni i seksowni, jak jesteście

– napisała o albumie Beyoncé.

Beyoncé zdradza kolejne szczegóły nowej płyty

Teraz wokalistka podzieliła się tracklistą albumu Renaissance. Oprócz singla Break My Soul, na 16-utworowy album składać się będą również takie utwory jak America Has a Problem, Alien Superstar czy Church Girl. Sprawdźcie pełną listę utworów:

Beyoncé – Renaissance – lista utworów

 1. I’m That Girl
 2. Cozy
 3. Alien Superstar
 4. Cuff It
 5. Energy
 6. Break My Soul
 7. Church Girl
 8. Plastic Off the Sofa
 9. Virgo’s Groove
 10. Move
 11. Heated
 12. Thique
 13. All Up in Your Mind
 14. America Has a Problem
 15. Pure/Honey
 16. Summer Renaissance

Beyoncé ujawniła listę utworów do nowego albumu Renaissance, który ukaże się już w przyszły piątek – 29 lipca. Sprawdźcie, jak prezentuje się tracklista. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →