media społecznościowe Bęsia

Bęsiu, Peja i DJ Flip we wspólnym utworze pt. „Gniazdo”


04 listopada 2021

Podziel się newsem:

W sieci dostępny jest teledysk do utworu Gniazdo, który stworzyli wspólnie Bęsiu, Rychu Peja oraz DJ Flip. Piosenka jest elementem kampanii społecznej.

Raperzy łączą siły w ramach akcji projektu obywatelskiego

W internecie pojawił się utwór Gniazdo w wykonaniu Bęsia i Rycha Peji. Za produkcję bitu odpowiada 6l4nk, natomiast cuty to dzieło DJ-a Flipa. Teledysk stworzyła ekipa 9LITER FILMY. Reżyserią zajął się Błażej Jankowiak, który jest także współautorem scenariusza. Z Jankowiakiem współpracował Mateusz Wiercioch z ramienia Fundacji Nie Zmarnuj Swojego Życia. Kierownictwa planu podjął się Piotr Abłasewicz.

Bęsiu feat. Peja, DJ Flip – Gniazdo

Zobacz: Peja z nową gościnną zwrotką. Raper wystąpił w Być sobą Jasona

Utwór wraz z wideoklipem jest elementem kampanii #MojeGniazdo, która realizowana jest w ramach projektu
Też jestem mamą, też jestem tatą – edycja 2021. Organizacją i wykonaniem kampanii zajęła się Fundacja Nie Zmarnuj Swojego Życia. Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach konkursu Po pierwsze Rodzina! na 2021 rok.

Projekt zakłada trzy rapowe produkcje

W zeszłym roku Bęsiu zaprosił do współpracy Pono w ramach utworu Nie pękam, który był częścią zeszłorocznego projektu w ramach trzeciej tury Po pierwsze Rodzina!. Utwór w trakcie dziesięciu dni przebił próg siedemdziesięciu tysięcy odsłon. Podobnie jak w przypadku Gniazda teledyskiem do utworu zajęła się grupa 9LITER FILMY.

Założenie projektu Też jestem mamą, też jestem tatą! – edycja 2021 zakłada dotarcie do stu dwudziestu tysięcy młodych osób w wieku 14-19 lat. Jak podają organizatorzy, celem projektu jest „kształtowanie pozytywnego obrazu rodziny”. W planach Fundacji Nie Zmarnuj Swojego Życia jest realizacja kampanii informacyjno-edukacyjnej w oparciu o trzy utwory hip-hopowe (wzbogacone teledyskami) oraz trzy filmy edukacyjne.

Bęsiu feat. Pono – Nie pękam

W sieci dostępny jest teledysk do utworu Gniazdo, który stworzyli wspólnie Bęsiu, Rychu Peja oraz DJ Flip. Piosenka jest elementem kampanii społecznej. Raperzy łączą siły w ramach akcji projektu obywatelskiego W internecie pojawił się utwór Gniazdo w wykonaniu Bęsia i Rycha Peji. Za produkcję bitu odpowiada 6l4nk, natomiast cuty to dzieło DJ-a Flipa. Teledysk stworzyła […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →