Warner Bros. Pictures

Nowy trailer „Batmana” trafił do sieci


27 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Już 4 marca 2022 kinowa premiera Batmana. Będzie to pierwsza ekranizacja, w której Bruce’a Wayne’a zagra Robert Pattinson. Sprawdź trailer.

Człowiek-nietoperz wciąż przyciąga fanów na całym świecie

Postać Batmana pomimo mijających lat i wielu ekranizacji wciąż cieszy się ogromną popularnością, a co za tym idzie, generuje duże zyski. Ostatnia trylogia o przygodach człowieka-nietoperza, w reżyserii Christophera Nolana stała się wielkim hitem, a jej drugą część, Mroczny Rycerz można już dziś nazwać klasykiem światowego kina. Za nowe otwarcie przygód Batmana odpowiada Matt Reeves, reżyser znany do tej pory głównie z filmów Ewolucja Planety Małp, oraz Wojna O Planetę Małp. Do sieci trafił drugi trailer filmu Batman, skupiający się mocniej na relacji człowieka-nietoperza z Kobietą-Kot.

Zwiastun filmu Batman

Kontrowersje w obsadzie

W rolę Seliny Kyle w najnowszej ekranizację przygód Batmana wcieliła się Zoe Kravitz, córka słynnego muzyka, Lenny’ego Kravitza. Zoe jak do tej pory najmocniej wsławiła się rolą w serialu Wielkie Kłamstewka oraz w hicie wytwórni Warner Bros Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda. Sporo kontrowersji wśród fanów komiksów DC wywołał najnowszy odtwórca roli Bruce’a Wayne’a. Robert Pattinson przez wiele osób kojarzony jest głównie z rolą Edwarda w serii ekranizacji powieści młodzieżowych zatytułowanych Zmierzch. Uważniejsi obserwatorzy kina w ostatnich latach z pewnością podchodzą do tego wyboru producentów dużo spokojniej. Pattinson bowiem pokazał się ze świetnej strony, chociażby w docenionym mocno przez krytyków The Lighthouse, netflixowym Diable Wcielonym czy Tenecie w reżyserii wspomnianego już wcześniej Christophera Nolana.

Plakat promujący film Batman

Nowy trailer "Batmana" trafił do sieci

Już 4 marca 2022 kinowa premiera Batmana. Będzie to pierwsza ekranizacja, w której Bruce’a Wayne’a zagra Robert Pattinson. Sprawdź trailer. Człowiek-nietoperz wciąż przyciąga fanów na całym świecie Postać Batmana pomimo mijających lat i wielu ekranizacji wciąż cieszy się ogromną popularnością, a co za tym idzie, generuje duże zyski. Ostatnia trylogia o przygodach człowieka-nietoperza, w reżyserii […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →