Avicii – zobacz teledysk do utworu “Heaven”

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawił się nowy teledysk do utworu Heaven. Zdjęcia wykorzystane w klipie, zostały nagrane, gdy Avicii był na wakacjach na Madagaskarze.

Heaven to jeden z utworów, które pojawiły się na pośmiertnym albumie producenta AviciiTIM. W Piosence gościnnie pojawia się lider zespołu Coldplay – Chris Martin.

Za reżyserię teledysku odpowiada Levan Tsikurishvili, który pracował z Timem od 2013 roku. Zdjęcia, które zostały wykorzystane w klipie pochodzą z ich wspólnych wakacji na Madagaskarze.

Pracowałem z Timem od około 2013 roku. W ciągu tych lat zrealizowaliśmy razem 8 teledysków, 3 filmy koncertowe i 2 dokumentalne. W 2016 roku, zaraz po jego ostatnim występie, Tim, jego przyjaciel z dzieciństwa – Awat i ja, spędziliśmy 19 pięknych dni na Madagaskarze. Rozmawialiśmy o wszystkim, śmialiśmy się, graliśmy w Monopoly, spędzaliśmy czas z lemurami i wspólnie eksplorowaliśmy całą wyspę. Teraz, dwa i pół roku później, wróciłem na wyspę, aby przypomnieć sobie Tima, uhonorować jego dziedzictwo i odtworzyć wspomnienia, które pozostaną z nami na zawsze.

W teledysku pojawiają się również niepublikowane wcześniej zdjęcia, które powstały na potrzeby filmu o Avicii’m – True Stories.

Avicii – Heaven – zobacz teledysk


Avicii – TIM, pośmiertny album już dostępny

6 czerwca ukazał się pośmiertny album Avicii’ego zatytułowany TIM. Znalazły się na nim utwory, które producent tworzył tuż przed śmiercią. Nowy materiał wraz z notatkami wysłał do swoich współpracowników, aby dokończyli album. Praktycznie wszystkie utwory były w 90% stworzone przez samego Avicii’ego.

W Heaven usłyszymy Chrisa Martina, z którym Tim współpracował przy hicie A Sky Full of Stars. W Heart Upon My Sleeve (ft. Imagine Dragons) tylko ostatnia zwrotka została dodana po śmierci artysty. SOS, czyli pierwszy singiel promujący album, to duet z Aloe Blacc, natomiast w Tough Love gościnnie pojawia się szwedzka gwiazda pop Agnes.

Zyski ze sprzedaży albumu trafią do Tim Bergling Foundation, która pomaga osobom z problemami psychicznymi, myślami samobójczymi, jak również wspiera ochronę zwierząt zagrożonych wyginięciem.

W sieci pojawił się nowy teledysk do utworu Heaven. Zdjęcia wykorzystane w klipie, zostały nagrane, gdy Avicii był na wakacjach na Madagaskarze. Heaven to jeden z utworów, które pojawiły się na pośmiertnym albumie producenta Avicii – TIM. W Piosence gościnnie pojawia się lider zespołu Coldplay – Chris Martin. Zobacz także Nowe seriale, na które warto […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →