Powstała fundacja imienia Avicii’ego

Obserwuj nas na instagramie:

Działalność fundacji stworzonej przez rodzinę muzyka rozpocznie się w rocznicę jego śmierci.

20 kwietnia przypada pierwsza rocznica śmierci Tima Berglinga – znanego jako Avicii. Szwedzki muzyk, w wieku 28 lat, popełnił samobójstwo podczas pobytu na urlopie w Omanie.

W ramach uczczenia tego dnia, rodzina muzyka stworzyła fundację jego imienia. Ma ona pomagać osobom zmagającym się z problemami psychicznymi i przeciwdziałać samobójstwom. Oprócz tego organizacja zajmie się również takimi problemami jak zmiany klimatyczne, ochrona zagrożonych gatunków i wyjątkowych miejsc przyrody.

Tim chciał uczynić świat lepszym – dlatego zakładamy fundację jego imienia, aby uczcić jego pamięć i wypełniać jego wolę.

Avicii był znany dzięki takim utworom jak Hey Brother, Waiting For Love czy Wake Me Up.  Klip do tego ostatniego ma już ponad 1,8 miliarda wyświetleń na YouTube .

Działalność fundacji stworzonej przez rodzinę muzyka rozpocznie się w rocznicę jego śmierci. 20 kwietnia przypada pierwsza rocznica śmierci Tima Berglinga – znanego jako Avicii. Szwedzki muzyk, w wieku 28 lat, popełnił samobójstwo podczas pobytu na urlopie w Omanie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →