Powstała fundacja imienia Avicii’ego


27 marca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Działalność fundacji stworzonej przez rodzinę muzyka rozpocznie się w rocznicę jego śmierci.

20 kwietnia przypada pierwsza rocznica śmierci Tima Berglinga – znanego jako Avicii. Szwedzki muzyk, w wieku 28 lat, popełnił samobójstwo podczas pobytu na urlopie w Omanie.

W ramach uczczenia tego dnia, rodzina muzyka stworzyła fundację jego imienia. Ma ona pomagać osobom zmagającym się z problemami psychicznymi i przeciwdziałać samobójstwom. Oprócz tego organizacja zajmie się również takimi problemami jak zmiany klimatyczne, ochrona zagrożonych gatunków i wyjątkowych miejsc przyrody.

Tim chciał uczynić świat lepszym – dlatego zakładamy fundację jego imienia, aby uczcić jego pamięć i wypełniać jego wolę.

Avicii był znany dzięki takim utworom jak Hey Brother, Waiting For Love czy Wake Me Up.  Klip do tego ostatniego ma już ponad 1,8 miliarda wyświetleń na YouTube .

Działalność fundacji stworzonej przez rodzinę muzyka rozpocznie się w rocznicę jego śmierci. 20 kwietnia przypada pierwsza rocznica śmierci Tima Berglinga – znanego jako Avicii. Szwedzki muzyk, w wieku 28 lat, popełnił samobójstwo podczas pobytu na urlopie w Omanie. W ramach uczczenia tego dnia, rodzina muzyka stworzyła fundację jego imienia. Ma ona pomagać osobom zmagającym się z […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: