Koncert ku pamięci Avicii’ego – sprawdźcie kto wystąpi


07 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

5 grudnia w Sztokholmie odbędzie się koncert upamiętniający Avicii’ego. Tego wyjątkowego wieczoru we Friends Arena zaprezentuje się aż 19 współpracowników artysty.

19 wokalistów, którzy pojawili się w piosenkach Avicii’ego, w tym Aloe Blacc, Adam Lambert, Alex Ebert, Rita Ora oraz Joe Janiak wraz z 30-osobowym zespołem zaprezentuje największe hity zmarłego artysty. Koncert otworzą sety w wykonaniu Davida Guetty, Kygo, Dimitriego Vegasa & Like Mike’a, Laidback Luke’a i Nicky’ego Romero. Wszyscy byli bliskimi przyjaciółmi Tima Berglinga.

The Avicii Tribute Concert for Mental Health Awareness będzie pierwszą okazją do usłyszenia wielu utworów artysty na żywo. Zyski z koncertu trafią na konto fundacji działającej na rzecz osób z problemami psychicznymi.

Tim miał plany, aby zrobić duży koncert z artystami śpiewającymi w jego kawałkach i dużym zespołem. Teraz realizujemy jego marzenie i dajemy fanom szansę na doświadczenie muzyki naszego syna w wyjątkowy sposób

Koncert ku pamięci Avicii’ego – lista zaproszonych artystów

Tak na ten moment prezentuje się lista artystów, którzy wystąpią podczas koncertu: Adam Lambert, Alex Ebert, Aloe Blacc, Amanda Wilson, Andreas Moe, Audra Mae, Blondfire, Bonn, Carl Falk, Dan Tyminski, Daniel Adams Ray, Joe Janiak, Nick Furlong, Otto Knows, Rita Ora, Sandro Cavazza, Simon Aldred, Vargas Lagola, Zak Abel. Kolejne ogłoszenia już wkrótce.

5 grudnia w Sztokholmie odbędzie się koncert upamiętniający Avicii’ego. Tego wyjątkowego wieczoru we Friends Arena zaprezentuje się aż 19 współpracowników artysty. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →