Audycja Krzysztofa Zalewskiego powraca na antenę radiowej Trójki


13 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Krzysztof Zalewski, aktualnie jeden z topowych polskich artystów, powraca do radiowej Trójki. Jego audycja Zalef Zgiełku, po niemal rocznej przerwie, znalazła się w letniej ramówce!

Polskie Radio, poza realizowaniem audycji wybitnych dziennikarzy muzycznych, często oddaje mikrofony artystom. Na antenie tej kultowej stacji mieli już okazję wykazać się: Brodka, Dawid Podsiadło, Julia Pietrucha i wielu innych. Każda z tych autorskich audycji miała jednak jedynie czasowy okres realizacji. Ten sam los spotkał program Krzysztofa Zalewskiego, który w styczniu 2018 roku zastąpił audycję Brodki.

Zalef Zgiełku

Zalewski spotykał się ze swoimi fanami w piątki, po Liście Przebojów Radiowej Trójki, między 22:00 a 23:00. Na antenie prezentował głównie najbliższe mu brzmienia, czyli przeróżne odmiany rocka z domieszką folku i techno. Każda audycja była sygnowana tematem określanym przez wyraz rozpoczynający się na literę „z”. W jednym z programów, Zalewskiego odwiedził również lider zespołu Muchy – Michał Wiraszko.

Wychowywałem się na Trójce i dorastałem z nią, dlatego niezmiernie mi miło, że będę mógł przez godzinę, co tydzień, zawładnąć trójkowymi falami i zostać, choć na chwilę, władcą eteru.

We wrześniu 2018 Zalef Zgiełku ustąpił miejsca audycji Start NaGranie, wyłaniającej świeże talenty. Finał tego projektu miał miejsce 21 grudnia i aktualnie jego miejsce w ramówce zajmuje Wojciech Mazolewski z programem Jazz fajny jest.

Ci, którzy stęsknili się za brzmieniami serwowanymi przez Zalewskiego, ponownie mają powody do radości. Zalef Zgiełku powraca! Audycja została zaplanowana w letniej ramówce, znowu na wieczorne piątki od 22:00 do 23:00.

Patrząc na wakacyjny, napięty grafik koncertowy Zalewskiego i jego udział w trasie Męskiego Grania – będzie miał sporo pracy. Za to fani Krzysztofa z pewnością nie mają na co narzekać.

Posłuchaj najnowszego singla Krzysztofa Zalewskiego – Kurier

Przeczytaj wywiad z Krzysztofem Zalewskim.

Krzysztof Zalewski, aktualnie jeden z topowych polskich artystów, powraca do radiowej Trójki. Jego audycja Zalef Zgiełku, po niemal rocznej przerwie, znalazła się w letniej ramówce! Polskie Radio, poza realizowaniem audycji wybitnych dziennikarzy muzycznych, często oddaje mikrofony artystom. Na antenie tej kultowej stacji mieli już okazję wykazać się: Brodka, Dawid Podsiadło, Julia Pietrucha i wielu innych. Każda […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także