Rysy

Rysy

Rysy – Polski Duet Producencki Tworzący Muzykę Elektroniczną

Rysy to uznany duet producencki z Polski, specjalizujący się w tworzeniu muzyki elektronicznej o chwytliwych melodiach, melancholijnym wokalu i głębokich brzmieniach. Duet zdobył uznanie w świecie polskiej muzyki alternatywnej i cieszy się popularnością zarówno na krajowej, jak i międzynarodowej scenie muzycznej.

Debiutancki Album “Traveler” i Single “Ego” oraz “Father”

W 2015 roku Rysy wydali swój debiutancki album zatytułowany “Traveler,” który szybko stał się hitem wśród fanów muzyki elektronicznej. Przykładem ich wcześniejszej twórczości jest singel “Ego,” który został wydany z gościnnym udziałem Justyny Święs. Również w 2016 roku duet wydał minialbum “Father,” zawierający utwory “Father” oraz “Crystal Love.”

Aktywność Koncertowa i Współpraca z Wokalistami

Od samego początku swojej kariery, Rysy skoncentrowali się na aktywności koncertowej. Dużą część ich występów wzbogacali o wokalistów, którzy również wystąpili na albumie “Traveler,” takich jak Justyna Święs, Baasch i Piotr Zioła. Dzięki temu tworzyli niesamowite, energetyczne show na wielu prestiżowych festiwalach, w tym na Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver i Off Festival.

Uznanie i Nagrody

Rysy zdobyli wiele wyróżnień w polskim świecie muzyki alternatywnej. W 2016 roku zostali uznani za Odkrycie Roku przez magazyn “Muno” oraz Zespół Roku w plebiscycie “Aktivist” (Nocne Marki). Ponadto, otrzymali nominację do prestiżowej nagrody “Fryderyk” w kategorii fonograficzny debiut roku.

Rysy to zespół, który z powodzeniem łączy elementy muzyki elektronicznej z wyrazistym wokalem, tworząc wyjątkowe brzmienie, które przyciąga słuchaczy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wydarzenia z tym artystą (2)

Piosenki tego artysty (4)

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →