Festiwal Tony vol. 2 – sprawdźcie, kto wystąpi w ten weekend w Rzeszowie

Podziel się newsem:

Pierwsza edycja organizowanego przez Estradę Rzeszowską festiwalu Tony odbyła się w 2020 roku i mimo pandemicznych warunków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Sprawdźcie, kto wystąpi dwóch scenach w rzeszowskim BWA w tym roku.

Różne gatunki muzyczne, niszowi i zarazem popularni wykonawcy, niebanalna atmosfera, klimat rodem z lat 90., a przy tym powiew świeżości. Tak można opisać rzeszowski Festiwal Tony. Na festiwalowych scenach w Biurze Wystaw Artystycznych w Rzeszowie stają artyści, którzy poruszają się poza utartymi szlakami muzycznymi, w swojej twórczości eksperymentują z różnymi gatunkami muzycznymi, a przy tym mają spore grono wiernych fanów. Tony to dobra zabawa i okazja do poznania nowych twórców na polskiej scenie muzycznej.

Tegoroczna edycja Festiwalu Tony odbędzie się w dniach 30-31 lipca. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Festiwal Tony vol. 2 – line-up

30 lipca

Kaśka Sochacka – drobna blondynka z zachrypniętym głosem, jedna z najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce. W marcu tego roku swoją premierę miał jej debiutancki album Ciche dni.

Sprawdź także: Kaśka Sochacka. Przy zgaszonym świetle i do jazdy z zimnym łokciem – wywiad

Mery Spolsky – na swoim koncie ma już dwa albumy Miło Było Pana Poznać i Dekalog Spolsky, trzy nominacje do Fryderyków, kilka wyprzedanych tras koncertowych, miliony odtworzeń na YouTube i serwisach streamingowych. Słynie z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych stylizacji. Nie inaczej będzie w Rzeszowie!

Przeczytaj: „Identyfikuję się z Marysią, ale czasem jej nie lubię” – wywiad z Mery Spolsky

Król – jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.

Janka – duet producentów. Ich styl to „modern vintage”, bo wyciśnięta na modularach, analogach i nietypowym samplingu muzyka, utopiona jest w delayach i reverbach. Nie jest to jednak kopia elektroniki z końca lat 90-tych – tu nic nie jest typowe i oczywiste – styl i brzmienie JANKI jest nie do podrobienia.

UNDEFY – niezależny krakowski projekt muzyczny łączący elementy elektroniki, rocka progresywnego i muzyki alternatywnej.

31 lipca

Kasia Lins – wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.

PRO8L3M – Duet porusza i łączy odbiorców różnych gatunków – od hip-hopu po alternatywę. W ich pełnej popkulturowych nawiązań twórczości tematyka nowych technologii i futuryzm mieszają się z sensacyjnymi opowieściami.

RYSY – warszawski duet tworzą producenci Wojtek Urbański oraz Łukasz Stachurko. Ich muzyka to wypadkowa progresywnych tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie niezwykle melancholijnych, a jednocześnie chwytliwych melodii.

THE VERY POLISH CUT-OUTS – od ponad 10 lat label niestrudzenie i z sukcesem prowadzony przez Zambona, wydobywa i promuje muzyczne perły wygrzebane z przepastnych archiwów polskiej muzyki rozrywkowej, na którą składają się przykurzone oryginalne nagrania z minionych lat, wszelakiej maści edity i remixy z przepastnego katalogu wytwórni (i nie tylko) oraz współczesna muzyka taneczna disco i house, produkowana przez rodzimych twórców.

Pejzaż – nagrywa w wytwórni The Very Polish Cut-Outs. Zadebiutował albumem 'Ostatni Dzień Lata’. Współtworzył duet Ptaki. Perły wyłowione z głębin morza przeszłości i parkietowy potencjał – tak można podsumować jego rytmy.

Festiwal Tony 2021

Więcej informacji o festiwalu, artystach i biletach można znaleźć na stronie festiwaltony.pl.

Pierwsza edycja organizowanego przez Estradę Rzeszowską festiwalu Tony odbyła się w 2020 roku i mimo pandemicznych warunków cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Sprawdźcie, kto wystąpi dwóch scenach w rzeszowskim BWA w tym roku. Różne gatunki muzyczne, niszowi i zarazem popularni wykonawcy, niebanalna atmosfera, klimat rodem z lat 90., a przy tym powiew świeżości. Tak można opisać […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →