Kubi Producent

Kubi Producent

Kubi Producent, właściwie Jakub Salepa – polski kompozytor i producent muzyczny. Znany głównie ze współpracy z Bedoesem, z którym nagrał płyty pt. Aby śmierć miała znaczenie oraz Kwiat polskiej młodzieży. W roku 2020 wydał album z raperem Szpaku o nazwie Dzieci duchy, natomiast w roku 2021 wydał album z Fukajem o nazwie Chaos.

Kubi rozpoczął przygodę z produkcja muzyki w wieku około 11 lat. W wieku 13 lat Kubi wydał, swoj pierwszy instrumentalny album pt. „Trap 13”, album ukazał się na kanale YouTube SOMD, jednak z czasem album został usunięty oraz rozpoczął współpracę z grupa Alcomindz Mafia. Kubi wraz z początkiem 2015 roku wydał mini-album pt. Vibhanga EP, natomiast pod koniec roku wraz z raperem Szamzem wydał album pt. „Park Jurajski” oraz mini-album wraz z Szopenem pt. „Kraina Czarów”. W 2016 roku pojawiła się informacja, że Kubi nagrywa płytę z Bedoesem. Tego samego roku, 10 września pojawił się utwór ze znanym raperem KęKę pt. „Nic już nie muszę”.

10 lutego 2017 miała miejsce premiera wspólnej płyty rapera i producenta pt. Aby śmierć miała znaczenie, na której Kubi odpowiada za całą ścieżkę muzyczną. Kubi w dniu swoich 18 urodzin podpisał kontrakt z firmą Sony Music Poland. 13 lipca 2018 roku ukazał się pierwszy singiel z debiutanckiej płyty młodego producenta pt. „Superman”, na którym gościnnie udzielili się Żabson i Young Multi.

30 listopada 2018 miała premierę druga wspólna płyta Bedoesa i Kubiego pt. Kwiat polskiej młodzieży. Album dotarł do 1. miejsca Polskiej listy przebojów – OLiS i pokrył się złotem. 20 grudnia 2018 roku premierę miał drugi singiel z płyty producenta pt. „Bad Boy”, z gościnnym udziałem Beteo, ReTo i Silesa.

6 maja 2019 roku Kubi ogłosił datę premiery swojej płyty, następnie ujawnił listę wszystkich gości, których było aż 34. 14 czerwca 2019 wydał swój pierwszy pełnowymiarowy album „+18”, który zadebiutował na 5. Miejscu Polskiej listy przebojów – OLiS i pokrył się złotem po niecałych trzech miesiącach od premiery płyty. 31 października 2019 r. w Halloween pojawiła się w sieci informacja, że Kubi Producent nagrywa kolejną płytę, wraz z jednym z najgłośniejszych debiutantów ostatnich lat – raperem Szpaku o tytule Dzieci duchy. Album miał premierę 28 lutego 2020 roku i zadebiutował na 2. miejscu Polskiej listy przebojów – OLiS i pokrył się złotem w niespełna tydzień po premierze. 9 czerwca 2021 r. miała premierę najnowsza płyta Kubiego Producenta nagrana wspólnie z Fukajem o nazwie Chaos. 18 czerwca 2021 r. wydany został minialbum z Fukajem o nazwie 7 dni odpoczynku EP.

Wydarzenia z tym artystą (0)

Brak wydarzeń dla tego artysty

Piosenki tego artysty (4)

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →