Almost Famous prezentują nowy singiel – „Waga”


27 września 2021

Podziel się newsem:

Trio w składzie Bonson, Laikike1 i Soulpete, czyli Almost Famous, wynagradza swoim fanom opóźnioną premierę nowej płyty kolejnym pochodzącym z niej singlem.

Rok Almost Famous?

Wszystko wskazuje na to, że 2021 może być rokiem Almost Famous. Panowie rozpoczęli go z powodzeniem, dołączając do składu Def Jam Recordings Poland. Informacja o nadejściu drugiej części kultowego projektu wywołała w rapowym półświatku spory entuzjazm. Był i jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów na naszej scenie. Premierę przesunięto z początkowo zapowiadanej daty, 17 września, na 1 października, lecz w końcu czekaliśmy na ten elektryzujący powrót 4 lata, 2 tygodnie już chyba nikomu nie zrobią różnicy. AF zapowiedzieli na jesień także trasę koncertową promującą nowy album, na której przystanki to: Wrocław (7.10), Poznań (8.10), Szczecin (9.10), Gdańsk (10.10), Warszawa (14.10), Lublin (15.10) oraz Kraków (16.10). Jeśli nie cały rok, to jesień już na pewno będzie należeć do nich.

via Facebook

Almost Famous – Waga

W nowym singlu gościnnie udzielił się Jarecki, raper z zespołu Kultórwa. Tu jest odpowiedzialny za hipnotyzujący śpiewany refren. Pętla bitu autorstwa Soulpete’a jest standardowo oparta na rockowym samplu. Za mix i master odpowiada DJ Eprom, natomiast za klip Grzesiek Ignaciuk z GrzVideos. Obejrzyj klip poniżej:

Trio w składzie Bonson, Laikike1 i Soulpete, czyli Almost Famous, wynagradza swoim fanom opóźnioną premierę nowej płyty kolejnym pochodzącym z niej singlem. Rok Almost Famous? Wszystko wskazuje na to, że 2021 może być rokiem Almost Famous. Panowie rozpoczęli go z powodzeniem, dołączając do składu Def Jam Recordings Poland. Informacja o nadejściu drugiej części kultowego projektu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →