Alicia Keys z nowym singlem „Love Looks Better”. Album już w piątek!


15 września 2020

Podziel się newsem:

Alicia Keys dzieli się kolejnym utworem z nowego albumu, którego premiera już w ten piątek. Posłuchajcie singla Love Looks Better!

Nowy album Alicii Keys – Alicia. Premiera już za chwilę!

Nadchodzący album Alicii Keys to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku. Amerykańska gwiazda muzyki r&b i soul powraca ze swoim siódmym albumem – pierwszym od wydanego cztery lata temu krążka Here.

Artystka wyostrza apetyt słuchaczy na swój nowy krążek już od września 2019 roku, kiedy to ukazał się pierwszy singiel zapowiadający album zatytułowany po prostu AliciaShow Me Love z gościnnym udziałem Miguela.

Alicia Keys i Miguel – Show Me Love, posłuchaj

Do tej pory ukazały się jeszcze takie utwory jak Time Machine, Underdog, So Done z Khalidem, Good Job, czy Perfect Way To Die. Jeśli obawiacie się, że w dniu premiery nie będziecie mieli czego słuchać – spokojnie! Nowy album Alici Keys będzie zawierał aż 15 piosenek!

Alicia Keys – Underdog, posłuchaj

Alicia Keys z nowym utworem – Love Looks Better, posłuchaj

Kolejną z nich właśnie poznaliśmy! To utwór Love Looks Better, w którym artystka pokazuje swoją bardziej hip-hopową odsłonę i udowadnia, że wciąż to potrafi! Posłuchajcie tego przeboju!

Alicia Keys – Alicia, zamy datę premiery albumu

Album Alicia przeszedł długą drogę, a jego premiera była kilkukrotnie przesuwana. Ostatecznie nie było wiadomo, kiedy ukaże się siódmy album amerykańskiej wokalistki, ale wraz z premierą utworu Love Looks Better, Alicia Keys oficjalnie ogłosiła, że jej nowy album ukaże się już w ten piątek, 18 września. Nie przegapcie!

Alicia Keys - ALICIA kwiecień 2020
Alicia Keys – Alicia, okładka albumu

Alicia Keys – koncert w Polsce

Alicia Keys miała wystąpić w Polsce 20 sierpnia 2020 roku, w krakowskiej Tauron Arenie. Z powodu obostrzeń i ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa koncert ten nie odbył się w zaplanowanym terminie. Nic jednak straconego, bowiem Alicia Keys powróci do Polski w przyszłym roku. Artystka zaprezentuje przed polską publicznością materiał ze swojego nowego albumu Alicia 24 czerwca 2021 roku. Miejsce koncertu pozostaje bez zmian. Nie może Was tam zabraknąć!

Alicia Keys dzieli się kolejnym utworem z nowego albumu, którego premiera już w ten piątek. Posłuchajcie singla Love Looks Better! Nowy album Alicii Keys – Alicia. Premiera już za chwilę! Nadchodzący album Alicii Keys to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku. Amerykańska gwiazda muzyki r&b i soul powraca ze swoim siódmym albumem – pierwszym […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →