fot. materiały prasowe

Aidan Bissett i jego „Tripping Over Air”, które zapowiada debiutancką EP-kę


23 września 2022

Podziel się newsem:

Aidan Bissett już niedługo zaprezentuje nam swoja debiutancką EP-kę. Jej przedsmak został nam ukazany w singlu Tripping Over Air.

Jak poskładać złamane serce?

Dziewiętnastoletni Aidan Bissett, muzyczny samouk, podpisał kontrakt z wytwórnią Capital Records jeszcze przed skończeniem szkoły średniej. Skok na głęboką wodę nie okazał się jednak zgubny, bowiem muzyk zgromadził dzięki niemu ponad 52 miliony streamów, przekroczył milion słuchaczy miesięcznie na Spotify i osiągnął miliard wyświetleń na TikToku, wykorzystując w swoich filmach swoją własną muzykę. Z rąk artysty otrzymaliśmy również nowy singiel Tripping Over Air, który jest zapowiedzią jego długo wyczekiwanej EP-ki.

Przeczytaj także: Sam Smith i Kim Petras udowadniają światu, że niebo jest daleko od nas. Posłuchajcie singla Unholy

Aidan Bissett i jego „Tripping Over Air”, które zapowiada debiutancką EP-kę
fot. last.fm

EP-ka I’m Alright If You’re OK to manifest złamanego serca. Liczący pięć utworów projekt będzie osadzony w klimatach indie-popu, który Aidan Bissett, jak nikt inny, potrafi przekuć w naprawdę skoczne, jednocześnie emocjonalne piosenki. Idealnym przykładem takich umiejętności jest nowy singiel Tripping Over Air, który również okupiony był prywatnymi przeżyciami.

Tripping Over Air powstało po tym, gdy dziewczyna, z którą się spotykałem, powiedziała mi, że nie widzi siebie z takim facetem jak ja. Postanowiłem jednak dalej w to brnąć, co złamało mi serce. Oślepiło mnie uczucie i przez to przegapiłem wszystkie znaki ostrzegawcze. Postanowiłem więc przekuć to doświadczenie w piosenkę

– mówi o nowym singlu wokalista.

Aidan Bissett – Tripping Over Air, posłuchaj!

Piosenka powstała dzięki współpracy muzyka z producentem Captainem Cutsem (Walk The Moon, Lennon Stella) oraz Davidem Charlesem Fisherem. Najnowsza EP-ka Bissetta zostanie wyprodukowana przez Andrew Wellsa (X Ambassadors, Halsey), do którego dołączyli również Chase Lawrenc (COIN) i David Marinelli.

Kiedy po raz pierwszy zacząłem pracować nad EP-ką, wiedziałem, że chcę stworzyć dzieło opowiadające historię, z którą ludzie mogą się utożsamić. Skończyło się na tym, że EP-ka stała się historią niedawnego, krótkiego związku, który przebiegał według tego samego schematu, co wiele moich przeszłych doświadczeń. Wszystko dość szybko się psuje, a ja nie rozumiem dlaczego. Tytuł EP-ki odnosi się do uświadomienia sobie, że pozwalałem, aby moje samopoczucie zbytnio zależało od drugiej osoby i nie skupiałem się wystarczająco na dbaniu o siebie

– powiedział o nadchodzącej EP-ce artysta.

Tracklista EP-ki I’m Alright If You’re OK:

1. All That I’m Craving

2. I Can’t Be Your Friend

3. Tripping Over Air

4. A Song For Her

5. Twenty Something

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 7 października.

Aidan Bissett już niedługo zaprezentuje nam swoja debiutancką EP-kę. Jej przedsmak został nam ukazany w singlu Tripping Over Air. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →