„ALL ABOUT LUV” – pierwszy anglojęzyczny album k-popowej grupy Monsta X

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Monsta X to k-popowy fenomen, cieszący się coraz większą popularnością na całym świecie. Dziś premierę miał ich najnowszy album - ALL ABOUT LUV.

Monsta X to południowokoreański boysband, który powstał w 2015 roku. Grupa składa się z sześciu członków: Shownu, Minhyuk, Kihyun, Hyungwon, Joohoney oraz I.M.

Przez ostatnie 4 lata zespół grał koncerty, dzięki którym tworzył niesamowitą więź ze swoimi fanami na całym świecie. W zeszłym roku, jako pierwszy k-popowy zespół wystąpili na scenie amerykańskiego iHeartRadio Music Festival. Pojawili się także w programach: Good Morning America, Jimmy Kimmel Live! oraz The Ellen DeGeneres Show.

ALL ABOUT LUV – pierwszy anglojęzyczny album od Monsta X

Dziś ukazał się ich najnowszy, siódmy album studyjny. Wydawnictwo jest wyjątkowe, ponieważ to pierwszy krążek w karierze grupy, który jest anglojęzyczny. Wśród gości na płycie możemy usłyszeć Pitbulla i French Montanę.

Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową płytą w języku angielskim. To walentynkowy prezent dla wszystkich naszych Monbebe (nazwa grupy fanów Monsta X), którzy są z nami o każdej porze dnia i nocy. Ten album opowiada o związkach i rzeczach, z którymi musimy sobie radzić na co dzień. Mamy nadzieję, że nasi Monbebe pokochają tę płytę i powiedzą o niej swoim znajomym. Koniec końców chodzi tylko o miłość (ang. It’s All About Luv).

Monsta X – ALL ABOUT LUV – tracklista

Monsta X - ALL ABOUT LUV
Monsta X – ALL ABOUT LUV – okładka płyty
 1. WHO DO U LOVE?
 2. LOVE U
 3. HAPPY WITHOUT ME
 4. GOT MY NUMBER
 5. SOMEONE’S SOMEONE
 6. MIDDLE OF THE NIGHT
 7. SHE’S THE ONE
 8. YOU CAN’T HOLD MY HEART
 9. MISBEHAVE
 10. BESIDE U (feat. Pitbull)
 11. BONUS TRACK – WHO DO U LOVE? (ft. French Montana) (will.i.am Remix)

Posłuchajcie, jak brzmi ALL ABOUT LUV:

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.