K-popowe koncerty online [aktualizacja]


16 maja 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koreańscy artyści, podobnie jak wielu muzyków na całym świecie, przenoszą się do sieci.

Poniżej znajdziecie listę nadchodzących k-popowych koncertów, które będziecie mogli obejrzeć online. Listę będziemy aktualizować na bieżąco.

Lista k-popowych koncertów online

Asia Rising Forever – 29.05 | 19:00 PT (04:00 polskiego czasu, następnego dnia)

Festiwal on-line, który ma zaprezentować azjatyckich artystów, został przełożony z 28.05 na następny dzień z powodów kłopotów technicznych. Niestety w związku z tym nie zobaczymy Jacksona Wanga. Wciąż macie jednak szansę posłuchać: BVNDIT, DVWN czy Zico. Stream jest bezpłatny i dostępny pod na TicToku 88rising.

Moonbyul – 30.05 | 19:00 KST (12:00 polskiego czasu)

Moonbyul, członkini popularnej grupy MAMAMOO, zaplanowała swój pierwszy solowy koncert na koniec marca. Pierwotnie raperka planowała wystąpić na żywo w kwietniu, ale początkowo występ odwołano, a następnie przeniesiono do sieci. Koncert zostanie zrealizowany przez platformę V Live+. Cena biletów nie została jeszcze podana.

Super Junior – 31.05 | 15:00 KST (8:00 polskiego czasu)

11 maja ogłoszono, że do artystów, którzy wystąpią online w ramach projektu Beyond LIVE, dołączy Super Junior. Koncert zostanie zrealizowany przez platformę V Live+. Cena biletów nie jest jeszcze oficjalnie podana, ale prawdopodobnie dostęp do streamu będzie kosztował ok 114 PLN.

BTS – 14.06 | 18:00 KST (11:00 polskiego czasu)

BTS musiało odwołać światową trasę koncertową w związku z pandemią COVID-19, ale zespół wciąż dostarcza fanom mnóstwa rozrywek. Zrealizowany w kwietniu cykl streamów archiwalnych koncertów BTS zgromadził ponad 2 miliony widzów. Tym razem zespół zagra live pod hasłem Bang Bang Con, a transmisję będzie można zobaczyć na portalu Weverse. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 1 czerwca.

KCON:TACT 2020 – 20-26.06 | wydarzenie całodniowe

Kultowy festiwal KCON to mekka dla fanów koreańskiej popkultury od 2012 roku. Z powodu koronawirusa festiwal przenosi się do sieci. Przez 7 dni, KCON dostarczy materiałów na żywo oraz nagranych wcześniej, w tym występy artystów, materiały zza kulis, sesje meet-and-greet, panele z influencerami oraz wiele innych. W line-upie znajdziecie takie zespoły jak: MONSTA X, GFRIEND, The Boyz, IZ*ONE, LOONA, PENTAGON, Golden Child, AB6IX i TOO. Poza koncertami, każdy z zespołów będzie brać udział w sesji meet-and-great z fanami. KCON:TACT 2020 będzie stremowany na kanale Mnet K-Pop na YouTube.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.