@adoraofficialkr

ADORA – producentka BTS i TXT zaczyna solową karierę


05 listopada 2021

Podziel się newsem:

Adora, ex-producentka Big Hit Music, debiutuje z własną piosenką. Artystka współpracująca ściśle z BTS i TXT zaczyna solową karierę.

Jeśli kiedykolwiek wyłapaliście damski wokal w piosenkach BTS, to prawdopodobnie słyszeliście już ADORĘ. Producentka pracowała nad wieloma piosenkami k-popowego zespołu, czasem udzielając swojego głosu. Jej subtelnie ukryty wokalna słychać między innymi w Seesaw, Daydream, czy Epiphany. Współpracowała również z TXT – kolejnym zespołem pod skrzydłami Big Hit Music. Jednak producentka zdecydowała się rozstać z wytwórnią i spróbować własnych sił jako gwiazda k-popu.

ADORA
Plakat zapowiadający debiutancki singiel

Słuchamy Make you dance

Debiutancki kawałek artystki ukazał się 5 listopada i nosi tytuł Make You Dance. ADORA napisała, skomponowała i wyprodukowała utwór. Połączyła w nim siły z EUNHA – ex-członkinią GFriend, która obecnie jest częścią grupy VIVIZ. W teledysku, niczym w incepcji, obie artystki nagrywają klip, gdy na planie pojawia się zombie atakujące ekipę.

Kim jest ADORA?

ADORA stawiała pierwsze kroki w świecie k-popu jako trainee w wytwórni Music K Entertainment i miała początkowo zadebiutować w 2015 jako członkini The Ark. Zespół wystartował jednak bez niej i nigdy nie odniósł większego sukcesu. Po roku zakończył swoją działalność. W tym czasie ADORA wzięła udział w przesłuchaniach do programu Next Creator w Big Hit Enterteiment i została zatrudniona jako producentka. Jednym z jej pierwszych zadań była praca nad Wings – przełomowym albumem w karierze BTS. Po 5 latach spędzonych pod skrzydłami Big Hit ADORA podpisała kontrakt z nową wytwórnią – AURA Entertainment, która ogłosiła jej debiut. Firma powstała w 2020 roku, a ex-producentka jest pierwszym zakontraktowanym artystą.

Adora, ex-producentka Big Hit Music, debiutuje z własną piosenką. Artystka współpracująca ściśle z BTS i TXT zaczyna solową karierę. Jeśli kiedykolwiek wyłapaliście damski wokal w piosenkach BTS, to prawdopodobnie słyszeliście już ADORĘ. Producentka pracowała nad wieloma piosenkami k-popowego zespołu, czasem udzielając swojego głosu. Jej subtelnie ukryty wokalna słychać między innymi w Seesaw, Daydream, czy Epiphany. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →