materiały prasowe

50 Cent powróci do Polski!


30 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po ośmiu latach 50 Cent ponownie zagra w Polsce. Już 26 października Tauron Arena w Krakowie zabuja się w rytm jego największych hitów.

50 Cent po ośmiu latach w Polsce

Na to czekali wszyscy fani East Coastu! Po ośmiu latach od ostatniej wizyty 50 Cent zagra koncert w Polsce. I choć od czasu poprzedniego występu Curtisa nad Wisłą nie ukazał się żaden jego nowy album (ostatnim razem promował Animal Ambition, a także… słuchawki SMS Audio), to niezależnie od tego, kiedy został wydany ostatni krążek 50 Centa, to chętnych, by zobaczyć koncert na Tauron Arenie w Krakowie, nie zabraknie. Jaki fan rapu nie chce bowiem usłyszeć na żywo In Da Club czy Candy Shopu? Hip-hopowcy z całej Polski: Get ready for 50 or die tryin’!

50 Cent – In Da Club

Punkt na trasie

Koncert w Polsce będzie jednym z postojów na światowej trasie 50 Centa, który pomimo blisko dekady od wydania ostatniego albumu, nie może narzekać na brak popularności. W samym październiku oprócz Krakowa odwiedzi także Norwegię (Bergen), Szwecję (Gothenburg), Niemcy (Hamburg, Stuttgart, Monachium), Holandię (Rotterdam), Francję (Floirac, Perols) i Czechy (Praga).


Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Po ośmiu latach 50 Cent ponownie zagra w Polsce. Już 26 października Tauron Arena w Krakowie zabuja się w rytm jego największych hitów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 50 […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →