materiały prasowe

50 Cent powróci do Polski!


30 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Po ośmiu latach 50 Cent ponownie zagra w Polsce. Już 26 października Tauron Arena w Krakowie zabuja się w rytm jego największych hitów.

50 Cent po ośmiu latach w Polsce

Na to czekali wszyscy fani East Coastu! Po ośmiu latach od ostatniej wizyty 50 Cent zagra koncert w Polsce. I choć od czasu poprzedniego występu Curtisa nad Wisłą nie ukazał się żaden jego nowy album (ostatnim razem promował Animal Ambition, a także… słuchawki SMS Audio), to niezależnie od tego, kiedy został wydany ostatni krążek 50 Centa, to chętnych, by zobaczyć koncert na Tauron Arenie w Krakowie, nie zabraknie. Jaki fan rapu nie chce bowiem usłyszeć na żywo In Da Club czy Candy Shopu? Hip-hopowcy z całej Polski: Get ready for 50 or die tryin’!

50 Cent – In Da Club

Punkt na trasie

Koncert w Polsce będzie jednym z postojów na światowej trasie 50 Centa, który pomimo blisko dekady od wydania ostatniego albumu, nie może narzekać na brak popularności. W samym październiku oprócz Krakowa odwiedzi także Norwegię (Bergen), Szwecję (Gothenburg), Niemcy (Hamburg, Stuttgart, Monachium), Holandię (Rotterdam), Francję (Floirac, Perols) i Czechy (Praga).


Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Po ośmiu latach 50 Cent ponownie zagra w Polsce. Już 26 października Tauron Arena w Krakowie zabuja się w rytm jego największych hitów. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →