5 koncertów w Poznaniu, na które czekamy w te wakacje

Podziel się newsem:

Tegoroczne lato upłynie nam pod znakiem plenerowych koncertów. Sprawdźcie, kogo usłyszymy w te wakacje w Poznaniu.

Dziedziniec Tamy to nowy punkt na koncertowej mapie Poznania. Pod koniec czerwca rozpoczął się tam cykl kameralnych, plenerowych koncertów. Przed nami wiele wieczorów z najlepszą polską muzyką. Sprawdźcie, których występów nie możecie przegapić!

5 lipca – Coals – Dziedziniec Tamy

Coals na Dziedzińcu Tamy

Pierwszy koncert, który polecamy Waszej uwadze odbędzie się już w ten weekend. W niedzielny wieczór na Dziedzińcu Tamy wystąpi duet Coals. Kacha Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski, po raz pierwszy przed poznańską publicznością, zaprezentują materiał ze swojej najnowszej płyty docusoap, która ukazała się na początku marca. Liczba biletów jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z zakupem!

Bilety: 49 zł, kup na Biletomat.pl


12 lipca – Lor – Dziedziniec Tamy

Lor na Dziedzińcu Tamy

Tydzień później w tym samym miejscu wystąpi młody zespół Lor. Tworzona przez cztery utalentowane dziewczyny z Krakowa grupa, podczas koncertu będzie promować wydaną w marcu EPkę Sunlight. Nie przegapcie!

Bilety: 45 zł, kup na Biletomat.pl


19 lipca – Tęskno – Dziedziniec Tamy

Tęskno na Dziedzińcu Tamy

Dla Tęskno koncert w Poznaniu również będzie jedną z pierwszych okazji do zaprezentowania materiału z nowej płyty, na żywo przed publicznością. Album zatytułowany Tęskno ukazał się 17 kwietnia. Nie może Was zabraknąć 19 lipca pod sceną!

Bilety: 49-59 zł, kup na Biletomat.pl

Sprawdźcie także: „Naprawdę wierzę, że mogłabym chodzić po wodzie” – wywiad z Joanną Longić z tęskno


2 sierpnia – Michał Kmieciak – Dziedziniec Tamy

Michał Kmieciak na Dziedzińcu Tamy

Michał Kmieciak jest jednym z pierwszych polskich reprezentantów nurtu contemporary classical. Niebawem możemy spodziewać się nowego albumu artysty, a jego przedsmak wybrzmi podczas koncertu na Dziedzińcu Tamy już 2 sierpnia. Na scenie pojawi się także sekcja smyczkowa.

Bilety: 35-40 zł, kup na Biletomat.pl


30 sierpnia – RAU – Dziedziniec Tamy

RAU na Dziedzińcu Tamy koncerty

R.A.U. to artystka, którego styl muzyczny jest bardzo charakterystyczny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. Na scenie odbiega od klasycznej formuły grania koncertów, przeplatając je live’actami i grą na samplerze. Podczas koncertu w Poznaniu możemy spodziewać się przekroju utworów z dotychczasowych wydawnictw oraz nowości.

Bilety: 50 zł, kup na Biletomat.pl

Pamiętajcie, że na wszystkich koncertach obowiązywać będą poniższe zasady bezpieczeństwa:

  • przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  • każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
  • na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Do zobaczenia!

Tegoroczne lato upłynie nam pod znakiem plenerowych koncertów. Sprawdźcie, kogo usłyszymy w te wakacje w Poznaniu. Dziedziniec Tamy to nowy punkt na koncertowej mapie Poznania. Pod koniec czerwca rozpoczął się tam cykl kameralnych, plenerowych koncertów. Przed nami wiele wieczorów z najlepszą polską muzyką. Sprawdźcie, których występów nie możecie przegapić! 5 lipca – Coals – Dziedziniec […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na koncerty na Dziedzińcu Tamy

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.