Kadr z teledysku „Diamond Deep”

1988 z przedostatnim singlem promującym „Ruletę”

Podziel się newsem:

Na YouTube i streamingach wylądował kolejny singiel z nadchodzącej płyty producenckiej 1988. W kawałku gościnnie biorą udział Rosalie. i Onoe Caponoe.

1988 ft. Onoe Caponoe, Rosalie. – Diamond Deep

Autorem bitu jest 1988, który odpowiada także za teledysk oraz mix. Mastering to dzieło Eproma.

Szósty singiel z materiału producenckiego 1988 – RULETA to jedyny anglojęzyczny utwór na płycie. Połączenie rapu kociego króla z szanowanej londyńskiej wytwórni High Focus – Onoe Caponoe oraz królowej współczesnego polskiego R’n’B – Rosalie. dało psychodeliczny, syreni love song. Zadymiony obraz do utworu to sprawka samego 1988 (aka wiskord trash-video service), a całość nakręcona została w warszawskim klubie Pogłos, który niebawem, decyzją miasta i pod naciskiem deweloperów zakończy swoją działalność w tej legendarnej już przestrzeni, z którą 88 wiążą silne więzi.

– czytamy w opisie singla

RULETA jest coraz bliżej

RULETA, nowe wydawnictwo dawnego reprezentanta Synów, na rynku zadebiutuje 20 maja. Producent od jakiegoś czasu sukcesywnie odsłania karty, publikując single promujące krążek. Tytułowy utwór jest szóstym i zarazem przedostatnim. 88 nie udostępnił tracklisty, ale opublikował na swoim Instagramie pełną listę zaproszonych na płytę gości.

Hip-Hop od zawsze był dla mnie punktem wyjścia i choć w pewnym sensie powinienem czuć się związany z tą sceną, to wolę obserwować ją z boku, nie będąc jej integralną częścią. Taka jest ta płyta, usłyszycie na niej wiele doskonale znanych nazwisk ze świata rapu, kilku newcomerów oraz reprezentantów i reprezentantki spoza tej sceny. Jednak w zestawieniu z moją wizją muzyki ich twórczość nabiera nieco innego charakteru. W produkcji zawsze stawiałem przede wszystkim na klimat i ładunek emocjonalny – tak samo jest w przypadku Rulety, to muza bardziej do auta niż na imprezę, bardziej na słuchawki niż poranne radyjko, a najlepiej posmakuje w ciasnym klubie z solidnym soundsystemem, bo basowa tradycja jest u mnie zawsze pielęgnowana.

– mówi artysta o swoim nowym projekcie

Ci z Was, którzy szczególnie nie mogą doczekać się tej premiery, mają teraz szansę posłuchać RULETY przedpremierowo. Autor nadchodzącego albumu zaprasza wszystkich swoich słuchaczy na release parties, które odbędą się w Warszawie oraz Gdańsku.

Wydarzenie jest darmowe i otwarte dla wszystkich, jeśli pogoda dopisze, będzie to mega przyjemny wieczór.

– przekonuje 88
1988 – Ruleta – okładka albumu

Na YouTube i streamingach wylądował kolejny singiel z nadchodzącej płyty producenckiej 1988. W kawałku gościnnie biorą udział Rosalie. i Onoe Caponoe. 1988 ft. Onoe Caponoe, Rosalie. – Diamond Deep Autorem bitu jest 1988, który odpowiada także za teledysk oraz mix. Mastering to dzieło Eproma. Szósty singiel z materiału producenckiego 1988 – RULETA to jedyny anglojęzyczny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →