“Zupełnie, jakby czas się zatrzymał”. Pierwszy materiał zza kulis nowego Twin Peaks


19 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera trzeciego sezonu Miasteczka Twin Peaks zbliża się wielkimi krokami. Do internetu trafił właśnie materiał z planu serialu.

W ostatnim odcinku Miasteczko Twin Peaks Laura Palmer mówi do agenta Coopera: “Do zobaczenia za 25 lat”. Trzeci sezon powstaje właśnie 25 lat po zakończeniu emisji serialu.

Choć do premiery zostało jeszcze kilka miesięcy (dokładna data emisji nie jest znana, ale na pewno będzie to w 2017 roku), Showtime opublikowało materiał z kulis prac nad serialem. “Zupełnie, jakby czas się zatrzymał”, “Przygotujcie się na wyjście ze swojej strefy komfortu”, “Brak mi słów, by to opisać” – tak mówią o nim aktorzy. Zobaczcie, jak zmienili się James, agent Cooper czy Lucy.

Sprawdź także:
Posłuchaj mashupu tematów ze Stranger Things i Twin Peaks

Premiera trzeciego sezonu Miasteczka Twin Peaks zbliża się wielkimi krokami. Do internetu trafił właśnie materiał z planu serialu. W ostatnim odcinku Miasteczko Twin Peaks Laura Palmer mówi do agenta Coopera: “Do zobaczenia za 25 lat”. Trzeci sezon powstaje właśnie 25 lat po zakończeniu emisji serialu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →