Instagram

Znamy listę gości na nowym albumie Gurala i Shelleriniego„TRINITY”


30 listopada 2021

Podziel się newsem:

Donguralesko i Shellerini odsłaniają karty. Wiemy już, kto udzieli się gościnnie na płycie TRINITY, której premiera jest datowana na 17 grudnia. Sprawdź.

Donguralesko x Shellerini – co już wiemy o wspólnym projekcie?

W 1945 roku w pobliżu miasta Alamogordo w Nowym Meksyku doszło do detonacji bomby plutonowej o sile rażenia 20 kiloton. Uznany potem za początek ery atomu pierwszy test o kryptonimie Trinity był kulminacją kilkuletniego programu Projekt Manhattan. Dziś ponownie liczniki geigera wychylą wskazówki na skali, bo nadchodzi nowa fala uderzeniowa. Kulminacją wieloletnich wspólnych nagrań donGURALesko i Shellera również jest projekt TRINITY – album DGE i Shelki o mocy bomby atomowej w całości na radioaktywnych beatach od Tailor Cut-a.

– głosi informacja na stronie preorderu

Płyta światło dziennie ujrzy za niecały miesiąc. Do tej pory ukazały się dwa promujące ją single: WAH-WAH oraz TO NIC. Donguralesko i Shellerini zapowiedzieli w poniższym filmiku także trzeci, który ma się ukazać w ten czwartek o 15:00.

TRINITY: Goście na płycie, nadchodzi kolejny teledysk, ATOMOWE BANG!

Raperzy podzielili się w nim również listą gości! W projekcie gościnnie wezmą udział: Kaczor, Koni, SYDOZ, Kacper Hta, Dj Kaczy (Psychopads), DJ Soina oraz Dj Flip. Płytę w preorderze możecie zamówić tutaj. Dostępne są dwa warianty: preorder oraz RADIOACTIVE PREORDER. W ramach tego pierwszego oprócz albumu dostaniecie również mixtape od Dj-a Soiny BAK IN DA DAYZ będący śladem przeplatania się rapu Gurala i Shellera. W drugim wariancie otrzymacie także instrumentalną wersję albumu, pakiet wlepek, bibułki, crusher, lighter TRINITY, album w wersji kasetowej, wristband, smycz oraz autografy na płycie.

Donguralesko Shellerini TRINITY
TRINITY, okładka albumu

Donguralesko i Shellerini odsłaniają karty. Wiemy już, kto udzieli się gościnnie na płycie TRINITY, której premiera jest datowana na 17 grudnia. Sprawdź. Donguralesko x Shellerini – co już wiemy o wspólnym projekcie? W 1945 roku w pobliżu miasta Alamogordo w Nowym Meksyku doszło do detonacji bomby plutonowej o sile rażenia 20 kiloton. Uznany potem za […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →