Znamy cały skład Quefestival 2019 – bilety


11 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Czwarta edycja festiwalu organizowanego przez wytwórnię QueQuality zbliża się wielkimi krokami. Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na Quefestival 2019.

Quefestival to niepowtarzalna okazja, żeby na jednym koncercie zobaczyć wszystkich artystów, których pod swoimi skrzydłami ma wytwórnia QueQuality, założona przez Quebonafide.

19 października w katowickim Spodku odbędzie się czwarta edycja festiwalu, podczas którego wystąpią wszyscy przedstawiciele wytwórni QueQality oraz zaproszeni goście z Polski i zagranicy. Organizatorzy zapowiadają, że będzie to największy Quefestival w historii.

W trakcie wieczoru na dwóch scenach zaproszeni artyści zaprezentują premierowo materiały ze swoich najnowszych płyt, ale nie zabraknie również największych hitów.

W ubiegłym miesiącu poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji. Do line-upu dołączyli wówczas headlinerzy: Tommy Cash, ALLJ aka Sayonara Boy oraz Quebonafide. Teraz znamy już cały skład festiwalu.

Quefestival 2019 – line-up

W trakcie katowickiej imprezy wystąpią: ALLJ aka Sayonara Boy, Quebonafide, Tommy Cash, Kartky, PlanBe, Filipek, Guzior, Deys, Szopeen, Jeden, Bokun, Przyłu & VBS, Szesnasty, Piotr Cartman.

quefestival 2019

Quefestival 2019 – bilety

Bilety na tegoroczną edycję festiwalu wciąż są dostępne w sprzedaży w cenie 99 PLN. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Nie może Was tam zabraknąć!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.