Zagraniczni headlinerzy na QueFestival 2019


12 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

QueFestival 2019 odbędzie się 19 października w Katowicach. Właśnie ogłoszono pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas tego wydarzenia. Poznajcie trzech headlinerów tegorocznej edycji i kupujcie bilety.

QueFestival to impreza organizowana przez wytwórnię założoną przez Quebonafide – QueQuality. Festiwal w tym roku odbędzie się już po raz czwarty. Podczas ubiegłorocznej edycji wystąpili m.in.: Deys, Emes Milligan, ReTo, Siles, Sfera Ebbasta czy PLK. Przed zbliżającą się edycją, zobaczcie relację z QueFestival 2018.

QueFestival 2018 – obejrzyj relację

Tegoroczna edycja festiwalu zapowiadana jest jako największa w historii. Podczas QueFestival 2019 na dwóch scenach zobaczymy wszystkich przedstawicieli QueQuality. Oprócz tego, wystąpią także zaproszeni goście z Polski oraz zagranicy. Poznaliśmy już trzech headlinerów, którzy 19 października porwą publiczność w katowickim Spodku.

QueFestival 2019 – headlinerzy

Pierwszym headlinerem jest przedstawiciel polskiej sceny, założyciel QueQuality – Quebonafide. Oprócz niego, jako gwiazdy wieczoru wystąpią zagraniczni raperzy: oryginalny Tommy Cash z Estonii oraz Rosjanin ALLJ aka Sayonara Boy znany z porywających koncertów. Takie zestawienie gwarantuje niezapomniane show!

quefestival 2019

Lista kolejnych wykonawców jest jeszcze długa. Kolejni artyści będą ujawniani stopniowo. Oprócz wrażeń muzycznych, organizatorzy szykują także wiele innych atrakcji. Czekamy na więcej informacji od QueFestival 2019!

QueFestival 2019 – bilety

Bilety na festiwal są cały czas dostępne w sprzedaży. Wejściówki w cenie 99 PLN znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Z kim się widzimy w Katowicach?

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

QueFestival 2019

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.