kadr z serialu

Zendaya ujawnia, jak wpłynęła na nią rola w “Euforii


10 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Gwiazda serialu Euforia, Zendaya, udzieliła niedawno wywiadu, w którym wyjawiła, co dał jej udział w produkcji HBO. Aktorka przyznała, że serial wpłynął nie tylko na jej życie zawodowe, ale również osobiste.

Zendaya o zmianach w swoim życiu

Wcielenie się w rolę Rue w serialu Euforia sprawiło, że Zendaya pojawiła się w szerszej świadomości widzów na całym świecie. Na łamach Interview Magazine ukazała się rozmowa, w której aktorka i piosenkarka wyznała, jak wpłynął na nią udział w serii. Wywiad przeprowadził Colman Domingo, który w Euforii odgrywa rolę Aliego.

Zobacz: Zendaya i John David Washington w zwiastunie dramatu Netflixa Malcolm i Marie

Intencją nas wszystkich, którzy tworzą ten serial, jest otwarcie drzwi do empatii wobec doświadczeń innej osoby. Rue naprawdę pomogła mi to zrobić. (…) przed zagraniem Rue, nie rozumiałam w najdrobniejszych szczegółach, co to znaczy być uzależnionym. Nie czułam też, że mam wystarczająco dużo – może trochę, ale nie wystarczająco – współczucia dla [osób] z takim doświadczeniem i tego, że jest to wyniszczająca choroba, jak mówi twój bohater Ali.

– mówi Zendaya w wywiadzie.

Drugi sezon Euforii na początku przyszłego roku

Premierę drugiej odsłony serii zaplanowano na 10 stycznia przyszłego roku. Serial ukaże się na platformie HBO GO i będzie liczyć osiem premierowych odcinków. Oprócz Rue, w którą wciela się Zendaya, na ekranie zobaczymy ponownie Maddy (w tej roli Alexa Demie), Nate’a (Jacob Elordi) oraz Cassie (Sydney Sweeney).

Euforia opowiada historię siedemnastoletniej Rue, nastolatki uzależnionej od narkotyków. Bohaterka stara się wytrzymać w trzeźwości, a jej życie zmienia się, kiedy poznaje Jules, transseksualną dziewczynę, która podobnie jak Rue stara się odnaleźć w świecie. Serial zadebiutował w czerwcu 2019 roku. Pierwszy sezon, podobnie jak nadchodzący, składa się z ośmiu odcinków.

Euforia – zwiastun drugiego sezonu

Gwiazda serialu Euforia, Zendaya, udzieliła niedawno wywiadu, w którym wyjawiła, co dał jej udział w produkcji HBO. Aktorka przyznała, że serial wpłynął nie tylko na jej życie zawodowe, ale również osobiste. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →