Zendaya i John David Washington w zwiastunie dramatu Netfllixa „Malcolm i Marie”


11 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Malcolm i Marie to czarno-biały, romantyczny dramat, w którym zobaczymy jedynie Zendayę i Johna Davida Washingtona. Film trafi na Netflixa już 5 lutego. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

Reklama

Zdjęcia do filmu Malcolm i Marie realizowane były w czasie pandemii i powstawały w jednej lokalizacji, gdzie nie miały wstępu osoby postronne. Był to ekologiczny i energooszczędny dom z certyfikatem LEED. Mając na uwadze względy bezpieczeństwa, na dwa tygodnie przed rozpoczęciem prac nad produkcją, wszyscy członkowie ekipy przebywali w odosobnionych mieszkaniach.

Ekipa, poza aktorami, składała się jedynie z dwóch osób – reżysera Sama Levinsona oraz autora zdjęć, Marcella Réva.

Zendaya i John David Washington w kameralnym dramacie twórcy Euforii

Malcolm i Marie to dzieło Sama Levinsona, który odpowiada również między innymi za serial Euforia z Zendayą w roli głównej. Film został nakręcony w czerni i bieli. Głównymi bohaterami są Malcolm, reżyser filmowy, grany przez Johna Davida Washingtona oraz jego dziewczyna Marie, w postać której wciela się Zendaya. Para wraca do domu po premierze filmu, w oczekiwaniu na pierwsze recenzje krytyków. Jednak wieczór przybiera nieoczekiwany obrót, gdy na jaw wychodzą rewelacje na temat ich związków, wystawiające na próbę siłę ich miłości.

Film Malcolm i Marie swoją premierę na platformie Netflix będzie miał 5 lutego. Zobaczcie oficjalny zwiastun produkcji.

Malcolm i Marie – oficjalny zwiastun

Malcolm i Marie to czarno-biały, romantyczny dramat, w którym zobaczymy jedynie Zendayę i Johna Davida Washingtona. Film trafi na Netflixa już 5 lutego. Zobaczcie oficjalny zwiastun. Zdjęcia do filmu Malcolm i Marie realizowane były w czasie pandemii i powstawały w jednej lokalizacji, gdzie nie miały wstępu osoby postronne. Był to ekologiczny i energooszczędny dom z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.