fot. Paramount Pictures

Zac Efron cierpiał na depresję i bezsenność. Wszystko przez „Baywatch. Słoneczny patrol”


08 września 2022

Podziel się newsem:

Zac Efron podzielił się ważnym wyznaniem. Aktor zdradził, że przygotowywanie się do roli w filmie Baywatch. Słoneczny patrol spowodowało u niego bezsenność oraz ciężką depresję.

Zac Efron o depresji

Zac Efron otworzył się na łamach magazynu Men’s Health. Aktor wyznał, że przygotowywanie się do roli ratownika Matta Brody’ego w filmie Baywatch. Słoneczny patrol z 2017 roku nie należało do najprzyjemniejszych i miało dla niego bardzo złe skutki. Efron przez długi czas stosował dietę, na którą składały się organiczne proteiny oraz warzywa liściaste. Aktor wyznał również, że spędzał miesiące na bardzo intensywnym treningu fizycznym.

Nie wiem, czy faktycznie da się osiągnąć taką formę, jaką miałem w Słonecznym patrolu. W skórze jest po prostu za mało wody, nie wygląda to prawdziwie. Przypomina efekty komputerowe. Aby osiągnąć ten efekt, musiałem zażywać Lasix – bardzo silny lek moczopędny. Nie będę już tego robił. Wolę mieć te 2-3% tkanki tłuszczowej więcej.

Z czasem zacząłem cierpieć na bezsenność. Popadłem też w bardzo ciężką depresję. Trwało to bardzo długo. Coś mnie wtedy wypaliło. Trochę mi zajęło, zanim wróciłem na właściwe tory

– wyznał Zac Efron.

The Rock kontra Zac Efron. W pewnym sensie

Film Baywatch. Słoneczny patrol w reżyserii Setha Gordona powstał na bazie popularnego serialu z Davidem Hasselhoffem i Pamelą Anderson, który był emitowany w latach 1989-2001. W produkcji z 2017 roku ratownik Mitch Buchannon przeprowadza rekrutację na kolejnego członka swojej ratowniczej ekipy. Dołącza do niej były olimpijczyk Matt Brody. Panowie nie przypadają sobie do gustu, ale muszą połączyć siły, kiedy okolicy grozi ekologiczna katastrofa. W główną rolę wcielił się Dwayne Johnson, zaś Brody’ego zagrał Matt Efron. W filmie wystąpili również Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach czy Jon Bass. Produkcja zebrała raczej słabe oceny i zgarnęła cztery nominacje do Złotych Malin: za Najgorszy film, Najgorszego aktora (Zac Efron), Najgorszy remake, sequel lub zrzynkę oraz Najgorszy scenariusz.

Baywatch. Słoneczny patrol – zwiastun

Zac Efron podzielił się ważnym wyznaniem. Aktor zdradził, że przygotowywanie się do roli w filmie Baywatch. Słoneczny patrol spowodowało u niego bezsenność oraz ciężką depresję. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →