fot. Paramount Pictures

Zac Efron cierpiał na depresję i bezsenność. Wszystko przez „Baywatch. Słoneczny patrol”


08 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zac Efron podzielił się ważnym wyznaniem. Aktor zdradził, że przygotowywanie się do roli w filmie Baywatch. Słoneczny patrol spowodowało u niego bezsenność oraz ciężką depresję.

Zac Efron o depresji

Zac Efron otworzył się na łamach magazynu Men’s Health. Aktor wyznał, że przygotowywanie się do roli ratownika Matta Brody’ego w filmie Baywatch. Słoneczny patrol z 2017 roku nie należało do najprzyjemniejszych i miało dla niego bardzo złe skutki. Efron przez długi czas stosował dietę, na którą składały się organiczne proteiny oraz warzywa liściaste. Aktor wyznał również, że spędzał miesiące na bardzo intensywnym treningu fizycznym.

Nie wiem, czy faktycznie da się osiągnąć taką formę, jaką miałem w Słonecznym patrolu. W skórze jest po prostu za mało wody, nie wygląda to prawdziwie. Przypomina efekty komputerowe. Aby osiągnąć ten efekt, musiałem zażywać Lasix – bardzo silny lek moczopędny. Nie będę już tego robił. Wolę mieć te 2-3% tkanki tłuszczowej więcej.

Z czasem zacząłem cierpieć na bezsenność. Popadłem też w bardzo ciężką depresję. Trwało to bardzo długo. Coś mnie wtedy wypaliło. Trochę mi zajęło, zanim wróciłem na właściwe tory

– wyznał Zac Efron.

The Rock kontra Zac Efron. W pewnym sensie

Film Baywatch. Słoneczny patrol w reżyserii Setha Gordona powstał na bazie popularnego serialu z Davidem Hasselhoffem i Pamelą Anderson, który był emitowany w latach 1989-2001. W produkcji z 2017 roku ratownik Mitch Buchannon przeprowadza rekrutację na kolejnego członka swojej ratowniczej ekipy. Dołącza do niej były olimpijczyk Matt Brody. Panowie nie przypadają sobie do gustu, ale muszą połączyć siły, kiedy okolicy grozi ekologiczna katastrofa. W główną rolę wcielił się Dwayne Johnson, zaś Brody’ego zagrał Matt Efron. W filmie wystąpili również Alexandra Daddario, Priyanka Chopra, Kelly Rohrbach czy Jon Bass. Produkcja zebrała raczej słabe oceny i zgarnęła cztery nominacje do Złotych Malin: za Najgorszy film, Najgorszego aktora (Zac Efron), Najgorszy remake, sequel lub zrzynkę oraz Najgorszy scenariusz.

Baywatch. Słoneczny patrol – zwiastun

Zac Efron podzielił się ważnym wyznaniem. Aktor zdradził, że przygotowywanie się do roli w filmie Baywatch. Słoneczny patrol spowodowało u niego bezsenność oraz ciężką depresję. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →