Nagie ciała, słońce i skutery wodne – Słoneczny Patrol wraca jako komedia

Obserwuj nas na instagramie:

W plażowej scenerii zobaczymy niedługo Dwayne’a “The Rock” Johnsona, Zaca Efrona i gwiazdę Bollywood – Priyankę Choprę. Tym razem Słoneczny Patrol będzie kinową komedią.

Baywatch, czy Bae Watch? Oto jest pytanie. Słoneczny Patrol, produkowany od 1989 do 2001 roku, można było streścić w jednym obrazku.

słoneczny patrol

Oprócz kalifornijskich plaż i fabuły opartej o półnagich ratowników wodnych, produkcję raczej nie będą miały zbyt wiele wspólnego. Za reżyserię nowego Słonecznego Patrolu odpowiedzialny jest Seth Gordon, znany z filmów Szefowie Wrogowie i Złodziej Tożsamości.

Poza grającymi główne role Zaciem Efronem, Dwaynem Johnsonem, Priyą Choprą i Alexandrą Daddario, pojawią się znany nam z oryginalnego serialu duet – David “Owłosiona Klata” Hasselhoff i Pamela “Wielki Cyc” Anderson. Premiera 26 maja 2017 r.

PS. Dla wytrwałych – powstały serialowe spin-offy Słonecznego PatroluBaywatch Hawaii i Baywatch Nights.

W plażowej scenerii zobaczymy niedługo Dwayne’a “The Rock” Johnsona, Zaca Efrona i gwiazdę Bollywood – Priyankę Choprę. Tym razem Słoneczny Patrol będzie kinową komedią. Baywatch, czy Bae Watch? Oto jest pytanie. Słoneczny Patrol, produkowany od 1989 do 2001 roku, można było streścić w jednym obrazku. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →