kadr z klipu do utworu „Nie z tego świata”

„Przynajmniej nie kłamię” pierwszym singlem Żabsona z „Ostatniego Ziomala”


09 lutego 2023

Podziel się newsem:

Zgodnie z zapowiedzią do sieci trafił pierwszy singiel promujący nadchodzący album Żabsona zatytułowany Ostatni Ziomal.

Ostatni z ziomali

Do sieci trafił singiel Żabsona zatytułowany Przynajmniej nie kłamię będący pierwszym utworem promującym jego nadchodzący krążek Ostatni Ziomal. Jego preorder ruszy 21 lutego. Będzie to trzeci legalny album rapera zamykający też trylogię, którą tworzy z płytami To Ziomal oraz Internaziomal. Sukcesywnie wzrasta ich sprzedaż, od złotej płyty za To Ziomal, przez platynowe Internaziomal… czy Ostatni pokryje się diamentem? Na to pytanie jeszcze o wiele za wcześnie, jednak patrząc na popularność utworów, jakie wydawał w ostatnim czasie Żabson, nie da się tego wykluczyć. Nie mamy jednak informacji, czy Nie z tego świata i nagrane z Waimą Nie mam czasu na wakacje trafią na Ostatniego Ziomala. Póki co sprawdzajcie Przynajmniej nie kłamię. Warto wspomnieć, że za bit w poniższym utworze odpowiada Swizzy:

Żabson – Przynajmniej nie kłamię prod. Swizzy

Żabson zamyka etap w karierze

Przed ukazaniem się Przynajmniej nie kłamię na kanale Internaziomale pojawił się film zatytułowany po prostu OSTATNI ZIOMAL, w którym Żabson opowiada o kontekście powstania jego nadchodzącego albumu. Jak twierdzi, będzie to podsumowanie jego dotychczasowej drogi. Zapewnia nas także, że nie będzie składał żadnych obietnic dotyczących poziomu krążka czy jego przełomowości, ale to najważniejszy album dla niego samego. Pełną zapowiedź albumu OSTATNI ZIOMAL znajdziecie poniżej.

OSTATNI ZIOMAL

Zgodnie z zapowiedzią do sieci trafił pierwszy singiel promujący nadchodzący album Żabsona zatytułowany Ostatni Ziomal. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Ostatni z ziomali Do sieci trafił singiel […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →