kadr z filmu „Zabójcze wesele”

„Zabójczy rejs” powróci. Trailer „Zabójczego wesela” od Netfliksa już w sieci


31 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Po Zabójczym rejsie przyszedł czas na Zabójcze wesele. Hit Netfliksa z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem powraca w nowej odsłonie.

Hit Netfliksa

Netflix ostatnio mierzy się z dużą falą krytyki związaną z kasowaniem seriali, a także spadającą jakością produkcji. W takim momencie szczególnie przydałby im się hit. Może uda się z Zabójczym weselem? Do sieci trafił trailer sequelu Zabójczego rejsu. Pierwsza część z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem w roli głównej okazała się sporym sukcesem platformy streamingowej. Widzowie docenili komedię kryminalną za wyjątkową lekkość i sprytne balansowanie na granicy żenującego żartu. Tym sposobem z jednej strony film puszczał oko do fanów Adama Sandlera i jego „głupich komedii”, a z drugiej był pastiszem filmów krytminalnych spod znaku whodunit.

Czy uda się także z Zabójczym weselem? Na pewno mocnym punktem jest postać wspólnego scenarzysty obu części, Jamesa Vandebilta. Zmienił się natomiast reżyser. Nowym został Jeremy Garelick, znany między innymi z filmów Polowanie na drużbów czy Sztuka zrywania. Czy zmiana wyjdzie Zabójczemu weselu na dobre? Przekonamy się 31 marca, gdy film zadebiutuje na Netfliksie. Tymczasem sprawdźcie trailer filmu.

Trailer filmu Zabójcze wesele

Netflix odpowiada na krytykę

Jak można się domyślać, fani skasowanych przez Netfliksa tytułów nie są z tego powodu szczególnie zadowoleni. Taki los spotkał między innymi BlockbusterDrogę do awansuNiedoskonałych czy 1899. CEO’s NetfliksaTed Sarandos i Greg Peters odpowiedzieli na tę krytykę w wywiadzie dla „Bloomberg”.

Nigdy nie skasowaliśmy serialu, który osiągnął sukces. Wiele z tych programów było dobrze przemyślanych, ale trafiało do bardzo małej publiczności przy bardzo dużym budżecie. Kluczem do sukcesu jest umiejętność rozmowy z małą publicznością przy małym budżecie i dużą publicznością przy dużym budżecie. Jeśli to potrafisz, jeśli rozumiesz ten proces, możesz robić to w nieskończoność

– powiedział Ted Sarandos.

Cóż, nie wygląda to, jak odpowiedź, która ugłaska rozwścieczonych fanów czekających na kontynuacje swoich ulubionych seriali. 

„Zabójczy rejs” powróci. Trailer „Zabójczego wesela” od Netfliksa już w sieci
fot. kadr z filmu „Zabójcze wesele”

Po Zabójczym rejsie przyszedł czas na Zabójcze wesele. Hit Netfliksa z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem powraca w nowej odsłonie. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Hit Netfliksa […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →