kadr z teledysku singla „Echolalia”

Yves Tumor zapowiada album nowym singlem. W 2023 roku wystąpi w Polsce!


31 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Album Yves Tumora Praise a Lord Who Chews but Which Does Not Consume (Or Simply, Hot Between Worlds) ukaże się w marcu nakładem Warp Records. Artysta zapowiada krążek singlem Echolalia.

Yves Tumor zapowiada nowy album

17 marca usłyszymy nowy album Yves Tumora: Praise a Lord Who Chews but Which Does Not Consume (Or Simply, Hot Between Worlds). Razem z ogłoszeniem piątego krążka, który Tumor wyda po raz kolejny w Warp Records, muzyk podzielił się najnowszym utworem. Echolalia to kontynuacja rozmytych, elektronicznych brzmień przełamanych gitarami i chwytliwymi liniami perkusyjnymi charakterystycznymi dla wykonawcy.

Singiel został udostępniony z teledyskiem wyreżyserowanym przez Jordana Hemingwaya, który w przeszłości współpracował z Tumorem m.in. do klipu utworu Secrecy Is Incredibly Important To The Both of Them.

Yves Tumor – Echolalia

Eksperymentalny artysta zagra w Polsce już w listopadzie!

Yves Tumor zapowiedział również trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Europie. Na mapie znalazła się Polska – Tumor zagra w warszawskiej Progresji już 9 listopada tego roku. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 3 lutego.

Na trasie usłyszymy nie tylko nowy materiał artysty, ale także jego dotychczasowe utwory. Kariera amerykańskiego muzyka rozpoczęła się na dobre w momencie podpisania kontraktu z wytwórnią Warp. To tam wydał swoje udane albumy Safe in the Hands of Love oraz Heaven to a Tortured Mind. Na żywo usłyszymy takie single jak Licking an Orchid, Gospel for a New Century czy Kerosene!

Tracklista albumu Praise a Lord Who Chews but Which Does Not Consume (Or Simply, Hot Between Worlds):

 1. God Is a Circle
 2. Lovely Swear
 3. Meteora Blues
 4. Interlude
 5. Parody
 6. Heaven Surrounds Us Like a Hood
 7. Operator
 8. In Spite of War
 9. Echolalia
 10. Fear Evil Like Fire
 11. Purified by the Fire
 12. Ebony Eye

Album Yves Tumora Praise a Lord Who Chews but Which Does Not Consume (Or Simply, Hot Between Worlds) ukaże się w marcu nakładem Warp Records. Artysta zapowiada krążek singlem Echolalia. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →