Gentleman wraca do Polski. Artysta zagra koncert w Warszawie


02 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Gentleman powraca do Polski po 3 latach nieobecności. Niemiecki artysta już w najbliższy piątek wystąpi w Warszawie. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Gentleman – niemiecka precyzja z jamajskim flow

Gentleman choć urodził się w Niemczech, to w ciągu ostatnich 20 lat stał się jednym z najbardziej popularnych wykonawców reggae na świecie. Fenomen artysty polega na tym, że potrafi połączyć niemiecką precyzję z jamajskim flow.

Karierę muzyczną zaczynał w połowie lat 90. jako młody raper, zafascynowany kulturą karaibską, która z czasem pomogła mu ukształtować osobowość. Na fali popularności dancehallu, stworzył wizerunek gentlemana, z którym nie rozstaje się do dzisiaj.

Współpracował z wieloma artystami, nagrywając 11 albumów i koncertując na całym globie. U jego boku pojawili się tacy wykonawcy jak m.in. Sean Paul, Shaggy czy Ky-Mani Marley. Otwartość Gentlemana na różne nurty muzyczne pozwoliła na realizację projektów SYMPHONICAL z udziałem polskiej orkiestry kameralnej i chóru oraz MTV Unplugged, do których zaprosił artystów spoza środowiska reggae.

Artysta wystąpił też filmie Journey to Jah, poświęconemu kulturze jamajskiej obserwowanej z perspektywy europejskich muzyków. Jest zdobywcą wielu nagród oraz artystą zaangażowanym w działalność na rzecz pokoju na świecie.

Gentleman w warszawskiej Progresji – bilety

Już w najbliższy piątek, 6 sierpnia Gentleman wystąpi w warszawskiej Progresji. Koncert będzie pierwszym występem artysty w naszym kraju od 3 lat. Bilety w cenie 149 zł znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie!

Gentleman powraca do Polski po 3 latach nieobecności. Niemiecki artysta już w najbliższy piątek wystąpi w Warszawie. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży. Gentleman – niemiecka precyzja z jamajskim flow Gentleman choć urodził się w Niemczech, to w ciągu ostatnich 20 lat stał się jednym z najbardziej popularnych wykonawców reggae na świecie. Fenomen artysty polega […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Gentleman Live | 06.08.2021 | Warszawa, Progresja

Biletomat.pl
149 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →