Majka Jeżowska wkrótce wystąpi w Warszawie


30 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Majka Jeżowska to nie tylko piosenkarka, ale również prawdziwa showmanka. Jej koncerty to wspaniały okazja, by przeżyć muzyczne wrażenia z kilku różnych dekad. Piosenkarka da koncert w Warszawie już 4 grudnia.

Majka Jeżowska – back to the future

Taki muzyczny fenomen nie mógł zgasnąć. Majka Jeżowska znana jest przede wszystkim z występów familijnych i piosenek kierowanych do młodszej widowni. Nie można jednak odmówić jej scenicznego zaangażowania, artystycznego zmysłu oraz estradowego pazura. Jej występy na żywo kipią energią, której wielu młodszych twórców mogłoby pozazdrościć, a poza tym, piosenkarka chowa jeszcze jednego asa w rękawie, a mianowicie: nostalgię. Widząc Majkę na scenie ciężko, by w oku nie zakręciła się łza temu, kto pamięta jej debiut. Na jej muzyce wychowały się roczniki z lat 70. i 80. a teraz swym radosnym przesłaniem dociera ona do kolejnych pokoleń.

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska ma wszystkie dzieci

Podczas swojej kariery zgarnęła kilka Złotych Płyt, a także jedną Platynę. Artystka zdołała zabłysnąć osobowością na tyle jasno, by nikt o niej nie zapomniał. Choć Majkę Jeżowską kojarzy się przede wszystkim z utworami odpowiednimi dla dzieci, jej repertuar jest znacznie bogatszy. Słychać ją w soundtrackach filmowych, wie, z czym je się country, występowała też na sylwestrowych galach i różnych festiwalach. Artystka wszechstronna, zdolna i wielobarwna, czyli dokładnie taka, jakich na wielkich scenach potrzeba.

Majka Jeżowska – Laleczka z Saskiej Porcelany

Majka Jeżowska jak nowonarodzona

Głośnym echem odbił się zeszłoroczny występ artystki na festiwalu Pol’and Rock, który pod Małą Sceną zgromadził rekordową widownię. Majka Jeżowska dosłownie pozamiatała, a w rywalizacji o Złotego Bączka omal nie zdetronizowała Kwiatu Jabłoni. Tamtym występem wyraźnie zaznaczyła, że jej czas jeszcze się nie skończył, a nawet przeciwnie – trwa w najlepsze. Familijne melodie, wesołe piosenki oraz nastoletnia energia nieprzerwanie są w cenie. Piosenkarka wstrzeliła się znakomicie w oczekiwania widowni na Pol’and Rocku i spokojnie może płynąć na fali popularności po tamtym koncercie. Dzieci chcą słuchać Majki Jeżowskiej, a dorośli – jak się okazało – tego potrzebują.

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska, 4 grudnia w Warszawie – bilety

Artystka wystąpi już 4 grudnia w Progresji w Warszawie. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

zdjęcie główne: fot. Tadeusz Wypych

Majka Jeżowska to nie tylko piosenkarka, ale również prawdziwa showmanka. Jej koncerty to wspaniały okazja, by przeżyć muzyczne wrażenia z kilku różnych dekad. Piosenkarka da koncert w Warszawie już 4 grudnia. Majka Jeżowska – back to the future Taki muzyczny fenomen nie mógł zgasnąć. Majka Jeżowska znana jest przede wszystkim z występów familijnych i piosenek […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Majka Jeżowska | Progresja, Warszawa

Biletomat.pl
50-79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.