YouTube usuwa klip do utworu „100 dni do matury” Maty


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Będący ostatnio na fali Mata napotkał na pierwsze problemy. Klip do utworu 100 dni do matury został usunięty z serwisu YouTube. Sprawdźcie jak raper zareagował na całą sytuację.

Reklama

100 dni do matury podbija serwisy streamingowe

Debiutancki krążek rapera bije ostatnio rekordy popularności. Single dobijają do kilku milionów wyświetleń, natomiast w serwisie Spotify 8 pierwszych pozycji na liście przebojów Polska Top50 zajmują kawałki reprezentanta SBM Label.

Podobną sytuację obserwowaliśmy w przypadku premiery Opowieści z Doliny Smoków Bedoesa i Lanka. Jednak w przypadku Maty dochodzi jeszcze fakt, że kilka miesięcy temu mało kto o nim słyszał. Trzeba przyznać, że w SBM Label mają powody do zadowolenia.

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze 100 dni do matury, to możecie sprawdzić naszą recenzję wraz z jej odsłuchem. Jeśli jesteście fanami fizycznych egzemplarzy płyt, te w dalszym ciągu znajdziecie na stronie SBMSTORE.

Czy „100 dni do matury” Maty jest dobrą płytą?

Mata – 100 dni do matury – odsłuch

Klip do utworu 100 dni do matury zdjęty z YouTube

Odsłuch płyty jest także dostępny na YouTube’owym kanale SBM Label. Brakuje w nim jednak teledysku do tytułowego utworu, ponieważ serwis zablokował go za złamanie regulaminu.

Ostatnimi czasy serwis wielokrotnie blokował nie tylko klipy, ale także filmy wielu twórców za domniemane łamanie regulaminu. W przypadku Maty algorytm doszukał się naruszenia zasad bezpieczeństwa dzieci.

Film, w którym nieletni biorą udział w działaniach i wyzwaniach o charakterze prowokacyjnym lub erotycznym, takich jak całowanie lub obmacywanie.

Pokazywanie nieletnich uczestniczących w niebezpiecznych działaniach, takich jak fizyczne akrobacje, używanie broni lub materiałów wybuchowych bądź zażywanie substancji kontrolowanych takich jak alkohol lub nikotyna

Wyzwania, żarty lub popisy kaskaderskie, które stwarzają ryzyko obrażeń lub wywołania stanu zagrożenia emocjonalnego (więcej informacji o tym, co nie jest dozwolone, znajdziesz w zasadach dotyczących wyzwań i żartów).

fragment regulaminu YouTube

Cała sytuacja jest o tyle dziwna, że w teledysku nie znalazły się żadne szokujące treści. Był to bowiem zlepek krótkich filmów i zdjęć z czasów licealnych rapera, gdzie ten imprezuje ze znajomymi, lub spędza wakacje nad jeziorem. Sam Mata na swoim profilu na Facebooku udostępnił screen z informacją od YouTube, co skwitował w wymowny sposób. A Wy co sądzicie o tej sytuacji?

Mata wyrusza w pierwszą trasę koncertową

Przypominamy, że Mata 14 lutego wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową, podczas której odwiedzi 10 miast. Rozpiskę znajdziecie poniżej.

14 luty – Rzeszów, Pod Palmą
15 luty – Kraków, Klub Studio
22 luty – Gdańsk, Parlament
29 luty – Łódź, Lordi’s Club
7 marca – Wrocław, Stary Klasztor
14 marca – Katowice, Królestwo
20 marca – Poznań, Tama
21 marca – Szczecin, Kosmos
28 marca – Lublin, Klub 30
4 kwietnia – Warszawa, Proxima

Mata koncerty

Będący ostatnio na fali Mata napotkał na pierwsze problemy. Klip do utworu 100 dni do matury został usunięty z serwisu YouTube. Sprawdźcie jak raper zareagował na całą sytuację. 100 dni do matury podbija serwisy streamingowe Debiutancki krążek rapera bije ostatnio rekordy popularności. Single dobijają do kilku milionów wyświetleń, natomiast w serwisie Spotify 8 pierwszych pozycji […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.