Youth Novels ponownie zachwycają w nowym utworze „What if”


22 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Duet Youth Novels powraca z kolejną rozczulająco-nostalgiczną propozycją muzyczną. Posłuchajcie ich najnowszego singla What if.

Reklama

Youth Novels i ich muzyczny smutek

Youth Novels to jeden z tych zespołów, który konsekwentnie tworzy muzykę według własnej strategii, nie zważając na gwarantujące sukces trendy i nie idąc na żadne kompromisy. Przez kilka lat, podczas których istnieją na scenie, wypracowali sobie swój własny rodzaj scenicznego smutku, w którym brzmią coraz lepiej. A jeśli jeszcze o nich nie słyszeliście, to tylko Wasza strata.

Youth Novels
Youth Novels: Ania Babrakowska i Emil Nowak

Youth Novels wracają z nowym singlem

Ale nic straconego! Lepiej późno niż później. A tak się składa, że to dobry moment, aby zapoznać się z twórczością duetu tworzonego przez Anię Babrakowską i Emila Nowaka, bowiem właśnie ukazał się ich najnowszy singiel What if.

Youth Novels What if
Youth Novels – „What if”, okładka singla

Youth Novels nie przestają zaskakiwać i tym razem współpracowali z Chrisem Allenem (RY X), który zmiksował ich nowy utwór i Zino Mikorey’em (Ólafur Arnalds), który odpowiadał za master. Nic dziwnego, że artyści zdecydowali się na współpracę z młodym, polskim duetem. Jeśli jesteście fanami twórczości wspomnianych wyżej muzyków, to z pewnością również zakochacie się w najnowszej propozycji od Youth Novels. Sama Ania mówi o utworze:

To uczucie, gdy zawiedziesz kogoś bardzo Ci bliskiego i chcesz to naprawić. Pomimo wątpliwości i strachu, zawsze gdzieś jest światełko w tunelu.

Youth NovelsWhat if, posłuchaj

Duet Youth Novels powraca z kolejną rozczulająco-nostalgiczną propozycją muzyczną. Posłuchajcie ich najnowszego singla What if. Youth Novels i ich muzyczny smutek Youth Novels to jeden z tych zespołów, który konsekwentnie tworzy muzykę według własnej strategii, nie zważając na gwarantujące sukces trendy i nie idąc na żadne kompromisy. Przez kilka lat, podczas których istnieją na scenie, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.