Nowy singiel Youth Novels – „Skin”


21 października 2019

Podziel się newsem:

Duet Youth Novels prezentuje swój najnowszy singiel – utwór Skin, przy którym współpracował z producentem Szattem. Posłuchajcie!

Youth Novels

Ania Babrakowska oraz Emil Nowak, którzy tworzą duet Youth Novels nie próżnują! Właśnie zakończyli mini trasę po Polsce, podczas której supportowali belgijską ikonę trip hopu – zespół Hooverphonic, a ich utwór Runaway można usłyszeć w popularnym telewizyjnym serialu Pod Powierzchnią. Przed nimi jeszcze kilka koncertów w tym roku, między innymi w niemieckim mieście Görlitz. W międzyczasie wciąż pracują nad materiałem na płytę, czego efektem jest ich najnowszy singiel Skin, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Utwór Skin to intymna opowieść o pragnieniu odwzajemnienia uczucia. Powstał do niego równie kameralny i sensualny teledysk, w którym wystąpiła sama wokalistka – Ania. Zobaczcie efekty!

Youth Novels – Skin

Duet pracował nad tą piosenką z poznańskim producentem Szattem. Z takiego połączenia otrzymaliśmy utwór o charakterystycznym dla Youth Novels przydymionym i nostalgicznym klimacie, który został podkreślony ciekawymi, elektronicznymi rozwiązaniami. Krótko mówiąc – kolaboracja bardzo udana!

Youth Novels – koncerty

Czekamy na kolejne nowości od Youth Novels! Tymczasem sprawdźcie, gdzie duet zagra w tym roku i koniecznie idźcie przekonać się, jak brzmią na żywo:

youth novels koncerty

Duet Youth Novels prezentuje swój najnowszy singiel – utwór Skin, przy którym współpracował z producentem Szattem. Posłuchajcie! Youth Novels Ania Babrakowska oraz Emil Nowak, którzy tworzą duet Youth Novels nie próżnują! Właśnie zakończyli mini trasę po Polsce, podczas której supportowali belgijską ikonę trip hopu – zespół Hooverphonic, a ich utwór Runaway można usłyszeć w popularnym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty Alternatywa

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.