Zespół Youth Novels z utworem w popularnym polskim serialu


18 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Utwór młodego, początkującego zespołu Youth Novels zostanie wykorzystany jako soundtrack do popularnego serialu Pod Powierzchnią. Posłuchajcie!

Kim jest zespół Youth Novels?

Youth Novels to młody, poznański duet tworzony przez wokalistkę – Anię Babrakowską i gitarzystę – Emila Nowaka. Wspólnie grają zaledwie od 2015 roku, jednak na swoim koncie mają już dwie EPki – I Used To Wreck It All oraz Chaos I Create. Prezentowali się również na scenach wydarzeń sygnowanych przez Sofar oraz festiwali takich jak Spring Break czy Open’er. Występowali u boku takich artystów jak Seafret, Sorry Boys, czy Swiernalis.

Zespół tworzy alternatywną muzykę w której łączy indie-pop z elementami folku, a nawet elektroniki. Z tej mieszanki powstają charakterystyczne ballady pełne mroku i psychodelii, w której mocny wokal Ani spotyka się z melancholijnym brzmieniem gitar i syntezatorów.

youth novels

Youth Novels – serial Pod Powierzchnią

Niedawno premierę miał nowy utwór od Youth Novels. To remix pochodzącej z EPki Chaos I Create piosenki Runaway, którego podjął się producent Pepe. Utwór będziecie mogli usłyszeć niedługo w popularnym serialu telewizyjnym – Pod Powierzchnią. Premiera odcinka z udziałem Youth Novels już 22 października.

Youth Novels – Runaway (Pepe. remix)

To jednak nie pierwszy raz kiedy utwór zespołu zostanie wykorzystany jako soundtrack w serialu. Już w drugim sezonie Pod Powierzchnią widzowie mieli okazję usłyszeć Runaway, a także Don’t Let Me Down i Chaos I Create z EPki o tym samym tytule. Jeżeli jesteście fanami serialu, w którym występują tacy aktorzy jak Magdalena Boczarska czy Bartłomiej Topa, koniecznie zwróćcie uwagę na wyjątkowe dźwięki autorstwa Youth Novels!

youth novel pod powierzchnią

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także