Zespół Youth Novels z utworem w popularnym polskim serialu


18 września 2019

Podziel się newsem:

Utwór młodego, początkującego zespołu Youth Novels zostanie wykorzystany jako soundtrack do popularnego serialu Pod Powierzchnią. Posłuchajcie!

Kim jest zespół Youth Novels?

Youth Novels to młody, poznański duet tworzony przez wokalistkę – Anię Babrakowską i gitarzystę – Emila Nowaka. Wspólnie grają zaledwie od 2015 roku, jednak na swoim koncie mają już dwie EPki – I Used To Wreck It All oraz Chaos I Create. Prezentowali się również na scenach wydarzeń sygnowanych przez Sofar oraz festiwali takich jak Spring Break czy Open’er. Występowali u boku takich artystów jak Seafret, Sorry Boys, czy Swiernalis.

Zespół tworzy alternatywną muzykę w której łączy indie-pop z elementami folku, a nawet elektroniki. Z tej mieszanki powstają charakterystyczne ballady pełne mroku i psychodelii, w której mocny wokal Ani spotyka się z melancholijnym brzmieniem gitar i syntezatorów.

youth novels

Youth Novels – serial Pod Powierzchnią

Niedawno premierę miał nowy utwór od Youth Novels. To remix pochodzącej z EPki Chaos I Create piosenki Runaway, którego podjął się producent Pepe. Utwór będziecie mogli usłyszeć niedługo w popularnym serialu telewizyjnym – Pod Powierzchnią. Premiera odcinka z udziałem Youth Novels już 22 października.

Youth Novels – Runaway (Pepe. remix)

To jednak nie pierwszy raz kiedy utwór zespołu zostanie wykorzystany jako soundtrack w serialu. Już w drugim sezonie Pod Powierzchnią widzowie mieli okazję usłyszeć Runaway, a także Don’t Let Me Down i Chaos I Create z EPki o tym samym tytule. Jeżeli jesteście fanami serialu, w którym występują tacy aktorzy jak Magdalena Boczarska czy Bartłomiej Topa, koniecznie zwróćcie uwagę na wyjątkowe dźwięki autorstwa Youth Novels!

youth novel pod powierzchnią

Utwór młodego, początkującego zespołu Youth Novels zostanie wykorzystany jako soundtrack do popularnego serialu Pod Powierzchnią. Posłuchajcie! Kim jest zespół Youth Novels? Youth Novels to młody, poznański duet tworzony przez wokalistkę – Anię Babrakowską i gitarzystę – Emila Nowaka. Wspólnie grają zaledwie od 2015 roku, jednak na swoim koncie mają już dwie EPki – I Used […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także