Fot. Kamil Koźlarek

Youth Novels z ważnym przesłaniem dla kobiet w singlu „Woman”

Podziel się newsem:

There’s a woman, there’s a human, still the same – śpiewają w swoim nowym singlu Youth Novels. Posłuchajcie ich przesłania w utworze Woman.

Youth Novels z nowym singlem i istotnym przesłaniem

Nie musieliśmy długo czekać na kolejną odsłonę wielkopolskiego duetu Youth Novels tworzonego przez Anię Babrakowską i Emila Nowaka. Na początku roku zespół zaprezentował pełen emocji singiel What if, zapowiadający nowy etap w karierze Youth Novels. Artyści nie dają o sobie zapomnieć i powracają z jeszcze ważniejszym przesłaniem.

Youth Novels o kobietach dla kobiet

Woman to nie tylko nowy singiel Youth Novels. To również swego rodzaju muzyczny manifest, dający artystyczny upust emocjom, wywołanym w Ani i Emilu przez ostatnie wydarzenia społeczne w kraju. To nie zwykły protest song. To coś więcej. Wyłaniający się z kneblowanej ciszy krzyk, pełen jednocześnie rozpaczy i nadziei, opatrzony charakterystycznym dla Youth Novels nostalgicznym mrokiem i działającym na wyobraźnię oniryzmem. Ania Babrakowska dodaje od siebie:

Woman jest inspirowane czasem, gdy czułam się bardzo niepewna. Chciałabym, aby ta piosenka pomogła innym uwierzyć w siebie oraz w ich własne, życiowe decyzje.

Youth Novels Woman
Youth Novels

Na profilu zespołu pojawił się również istotny przekaz z okazji Dnia Kobiet:

Drogie Kobiety,
Bądźcie silne, bez względu na wszystko. Nie bój się wyrażać własnych emocji, nie tylko w muzyce, ale także w życiu codziennym.
Mamy nadzieję, że w naszym Woman odnajdziecie trochę siebie.

Youth Novels – Woman, posłuchaj i zobacz teledysk

Utworowi towarzyszy hipnotyzujący teledysk, uświetniony pełną emocji choreografią Weroniki Wołowicz. Zobaczcie!

There’s a woman, there’s a human, still the same – śpiewają w swoim nowym singlu Youth Novels. Posłuchajcie ich przesłania w utworze Woman. Youth Novels z nowym singlem i istotnym przesłaniem Nie musieliśmy długo czekać na kolejną odsłonę wielkopolskiego duetu Youth Novels tworzonego przez Anię Babrakowską i Emila Nowaka. Na początku roku zespół zaprezentował pełen […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.